okładka The Walking Dead.  Żywe Trupy. Droga do Woodbury. Ebook | EPUB, MOBI | Robert Kirkman, Jay Bonansinga

Ebook

The Walking Dead. Żywe Trupy. Droga do Woodbury

Pobierz za darmo fragment ebooka:

EPUBMOBI

Opis ebooka

Na początku był przełomowy i świetnie oceniany komiks… Żywe Trupy to synonim nieprzemijającej, wysokiej jakości. Paweł Deptuch, “Carpe Noctem” i “Nowa Fantastyka” Potem pojawił się rewelacyjny serial… Najlepsza nowość w telewizji. “Entertainment Weekly” Aż w końcu przyszedł czas na serię powieści opisujących historię kultowych postaci z uniwersum The Walking Dead. Plaga zombie zalewa przedmieścia Atlanty. Lilly Caul wraz z przyjaciółmi walczy o przetrwanie, szukając ocalenia w ogrodzonym murem miasteczku Woodbury. Z początku miejsce wydaje się idealnym schronieniem: za jedzenie płaci się pracą, każdy ma dach nad głową, a otaczająca osiedle barykada skutecznie chroni przed atakami zombie. Nad wszystkim sprawuje pieczę tajemniczy Philip Blake, który każe nazywać się Gubernatorem, a mieszkańcy bez protestów poddają się jego słowom. Lilly zaczyna jednak podejrzewać, że w rzeczywistości miasto gnije od środka… Kiedy wraz z grupą rebeliantów zdecydują się wydrzeć władzę ze szponów Gubernatora, droga do Woodbury stanie się autostradą prowadzącą prosto do piekła.

Szczegóły

Język ebooka

polski

Format ebooka

Ebook w formatach: EPUB, MOBI

Rozmiary plików

2.45 MB (MOBI), 0.95 MB (EPUB)

Typ zabezpieczenia

znak wodny

Warunki dostępu

nielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione

Wymagania sprzętowe

aby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI

Opinie

Artur Błażewicz

Artur Błażewicz

19.02.2014, 13:02

Straszna "kupa". Najwyżej dla 15 latków. Okropny styl, prowadzenie fabuły. Kompletnie niestrawna jak fastfood.

Dawid Koch

22.05.2013, 11:18

Książkę chłonie się bardzo szybko. Bohaterowie nie pozostają obojętni czytającemu, akcja toczy się szybko i dosyć nieprzywidywalnie. Trochę obyty już temat żywych trupów, ale to nie jest żadna wada :) Z czystym sumieniem mogę polecić.