okładka Tytan. Życie Johna D. Rockefellera. Ebook | EPUB, MOBI | Ron Chernow

Ebook

Tytan. Życie Johna D. Rockefellera

Pobierz za darmo fragment ebooka:

EPUBMOBI

Opis ebooka

Biografia najbogatszego biznesmena, przemysłowca i filantropa swoich czasów, pierwszego w historii miliardera. Uosabiał amerykański mit człowieka startującego w biznesie od zera, który dzięki nadzwyczajnej oszczędności, pracowitości i odwadze w podejmowaniu bezprecedensowych przedsięwzięć zbudował w drugiej połowie XIX wieku naftowe imperium i potęgę swojego rodu. Nie liczył się z rządowymi przepisami, ignorował konkurencję, a stosowane przez niego reguły gry ekonomicznej jeszcze dziś mogą być interesujące dla ludzi rozpoczynających karierę w świecie biznesu.

Szczegóły

Język ebooka

polski

Liczba stron wydania papierowego

216

Format ebooka

Ebook w formatach: EPUB, MOBI

Rozmiary plików

0.95 MB (MOBI), 1.51 MB (EPUB)

Typ zabezpieczenia

znak wodny

Warunki dostępu

nielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione

Wymagania sprzętowe

aby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI

Opinie

a b

04.12.2013, 23:25

Jest to skrócona wersja wydania oryginalnego. Przekład Krzysztof Obłucki. Premiera wydania papierowego - 1998 rok. Wersja ta nie zawiera zdjęć z wydania papierowgo.

Dominik Szymkowicz

Dominik Sz...owicz

30.12.2014, 11:31

„wciągająca i pouczająca.”

Nie spodziewałem się, że ta książka okaże się tak wciągająca. Niesamowicie wpleciona historia narodzin przemysłu naftowego, rozwoju i zmian. Nie uwierzyłbym wcześniej jak wiele marek z tej branży ma jedno źródło.
Mimo, że opisuje czasy ponad wiek temu to zasada udanego biznesu pozostaje ta sama w czasach dzisiejszych. Co to jest - nie chcę zdradzić.