okładka Wayward Pines. Szum. Ebook | EPUB, MOBI | Blake Crouch

Ebook

Wayward Pines. Szum

Pobierz za darmo fragment ebooka:

EPUBMOBI

Opis ebooka

"Jest tylko jedna rzecz straszniejsza niż obłęd: świadomość, że jesteś przy zdrowych zmysłach… „Wayward Pines jest kulminacją moich dwudziestoletnich starań, których celem było stworzenie czegoś, co wywołałoby we mnie podobne odczucia jak Miasteczko Twin Peaks, Przystanek Alaska, Z Archiwum X czy LOST. Zagubieni”. Blake Crouch Agent specjalny Ethan Burke przybywa do Wayward Pines w stanie Idaho w poszukiwaniu dwóch zaginionych funkcjonariuszy. Tuż po tym, jak przekracza granice miasta, rozpędzona ciężarówka taranuje jego auto. Burke traci pamięć. Nie wie, kim jest i gdzie się znajduje. Szybko jednak zauważa, że w miasteczku dzieją się dziwne rzeczy, a kontakt ze światem zewnętrznym jest niemożliwy. Ethan ma nowy cel: przetrwać. Przeczytaj, zanim obejrzysz serial telewizji FOX! Dziesięcioodcinkowy serial na podstawie trylogii Wayward Pines reżyseruje M. Night Shyamalan, twórca takich kinowych hitów jak Szósty zmysł czy Osada. W Ethana Burke’a wciela się Matt Dillon – nominowany do Oscara za rolę w Mieście gniewu, znany również z filmów Francisa Forda Coppoli i Kevina Spacey’ego. Twin Peaks zmieniło nazwę na Wayward Pines. Czekałem na kogoś, który przytuli osamotnionych fanów przedziwnego serialu Lyncha. A agent Ethan Burke jest godnym następcą nie tylko Dale'a Coopera, ale także Foxa Muldera, bohatera Z Archiwum X. Bartosz Węglarczyk "

Szczegóły

Język ebooka

polski

Format ebooka

Ebook w formatach: EPUB, MOBI

Rozmiary plików

2.04 MB (MOBI), 0.72 MB (EPUB)

Typ zabezpieczenia

znak wodny

Warunki dostępu

nielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione

Wymagania sprzętowe

aby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI

Opinie

Adam Kryszen

16.08.2015, 12:43

Nie zgodzę się z przedmówcami. Wg mnie książka bardzo przeciętna, historia ciekawa jedynie momentami, ale przede wszystkim bardzo płytka. Nie ma w niej zupełnie nic oprócz głównej linii fabuły, a i tej brak interesujących podtekstów czy wieloznaczności. No i z Twin Peaks ma wspólnego tylko tyle, że autor się serialem inspirował i że akcja dzieje się w miasteczku, w którym "nic nie jest tym, czym się wydaje". Wielka szkoda. Wiem, że to z nieco innej beczki, ale taki Miłoszewski czy Krajewski to jednak znacznie wyższa liga. Tej książce przede wszystkim brak inteligencji, nawet jak na lekką, niezobowiązującą lekturę. Żeby dołożyć łyżkę miodu do tej beczki dziegciu - przynajmniej czyta się błyskawicznie.

Tomasz Krym

Tomasz Krym

11.08.2015, 09:54

Książka w której mimo tego, że poznajemy co najważniejsze dalej nie przechodzi ochota na kontynuację.

Katarzyna Fastyn

28.01.2015, 18:39

Zaskakująco ciekawa. Polecam. Szkoda, że ostatnia część wychodzi dopiero w marcu... :)