okładka Włoskie sekrety. Ebook | EPUB, MOBI | Małgorzata Yildirim

Ebook

Włoskie sekrety

Pobierz za darmo fragment ebooka:

EPUBMOBI

Opis ebooka

Ktoś bardzo się stara, aby prawda nie wyszła na jaw, i gotów jest na wszystko, aby zachować własne tajemnice.

Miranda prowadzi ustabilizowane życie. Ma kochającą rodzinę i oddanych przyjaciół. Spokój burzy tragiczna wiadomość o śmierci jej ukochanej ciotki Agnes. Testament, zgodnie z którym to Miranda odziedziczyła zawrotną sumę pieniędzy i dom we włoskim Sorrento, zaskakuje całą rodzinę. Nie wszyscy chcą pogodzić się z ostatnią wolą zmarłej. Miranda jednak, wbrew siostrze i jej mężowi, rzuca pracę i wyjeżdża do Włoch. Na miejscu poznaje ludzi, którzy stają się dla niej bliscy niczym rodzina, i wdaje się w romans z tajemniczym i pociągającym Rafaelem.

Szybko odkrywa nowe fakty z życia ciotki, na które składało się wiele dramatycznych wydarzeń, o czym nikt z rodziny nie miał pojęcia. Niewyjaśnione historie otaczające włoską willę oraz tajemnice związane z przeszłością ciotki zmienią życie Mirandy.

Szczegóły

Język ebooka

polski

Format ebooka

Ebook w formatach: EPUB, MOBI

Rozmiary plików

0.69 MB (MOBI), 0.85 MB (EPUB)

Typ zabezpieczenia

znak wodny

Warunki dostępu

nielimitowany użytek własny, kopiowanie i udostępnianie zabronione

Wymagania sprzętowe

aby otworzyć plik, należy posiadać urządzenie (czytnik e-ink, smartfon, tablet) obsługujące któryś z wymienionych formatów: EPUB, MOBI

Opinie

Ania

18.12.2012, 11:50

Niestety, nie byłam w stanie przebrnąć przez ten tytuł. Rozumiem, ze literatura "kobieca" rządzi się specyficznymi prawami, ale "Włoskie sekrety" to tak płaska i przewidywalna książka, że nijak nie mogłam znaleźć w niej czegoś, co skłoniłoby mnie do przeczytania kolejnych rozdziałów. Magii w niej brak, jest tylko harlequinowa sztampa.