W Woblinku czytamy również klasykę! Dlatego z wydawnictwem KtoCzyta.pl przygotowaliśmy dla was wyjątkową promocję. W bardzo niskich cenach znajdziecie w niej ebooki polskich i światowych bestsellerów. Wśród proponowanych przez nas tytułów, znalazły się książki takich pisarzy jak Henryk Sienkiewicz, Robert Louis Stevenson, Stendhal, Witkacy, Joseph Conrad, Maurice Leblanc czy Aleksander Dumas.

czytamy klasykę promocja woblink
Zobacz promocję Czytamy klasykę! na Woblink.com!

Promocja Czytamy klasykę na Woblinku!

Niektóre książki, które znajdziecie w wyjątkowej promocji „Czytamy klasykę” kupicie już nawet za kilka złotych. Promocja trwa do 31 stycznia 2022 roku. Niektóre z ebooków dostępne są w języku polskim, a niektóre w oryginalnym – francuskim, niemieckim, rosyjskim i angielskim. Dlatego promocja jest też idealnym pretekstem do poznania wielkich dzieł Dostojewskiego, Goethego, Joyce’a, Czechowa, Verne’a czy Mary Shelley w oryginale.

Światowa klasyka do -65%

Promocja „Czytamy klasykę” to znakomita okazja, by lepiej poznać najważniejsze dzieła światowej literatury. Spośród kilkuset tytułów dostępnych w promocji szczególnie polecamy książki Stendhala („Czerwone i czarne”), Johanna Wolfganga von Goethe („Faust”), Karola Maya („Winnetou”), Marcela Prousta („W stronę Swanna”).

czytamy klasykę proust w stronę swanna promocja woblink
Znajdź ebooka na Woblink.com!

Maurice Leblanc i opowieści o Arsènie Lupinie 

Przy okazji serdecznie polecamy serię Maurice’a Leblanca o przygodach słynnego włamywacza-dżentelmena Arsène’a Lupina. Choć nigdy nie był tak popularny, jak Sherlock Holmes czy Herkules Poirot, to nadal pozostaje jednym z najpopularniejszych bohaterów literackich, pojawiających się w opowieściach detektywistyczno-szpiegowskich, przełomu XIX i XX wieku.

arsene lupin maurice leblanc netflix
Pierwszy tom przygód Arsène’a Lupinem dostępny w ebooku na Woblink.com!

Za sprawą francuskiego serialu Netflixa, który miał swoją premierę w styczniu 2021 roku, Arsène Lupin dostaje nową szansę mocniej przebić się do świadomości czytelników i widzów na całym świecie. A kim jest Lupin? To dżentelmen włamywacz, dandys, uwodziciel, mistrz charakteryzacji, iluzjonista, a momentami… detektyw. Więcej o tej postaci przeczytacie na stronie Czytaj PL. W promocji, od 5,22 zł, znajdziecie kilkanaście tomów przygód Arsene’a Lupina. Dostępne są takie tytuły, jak „Arsène Lupin kontra Herlock Sholmès”, „Wydrążona iglica”, „Czerwone koło”, „Zwierzenia Arsène’a Lupina”, „Zęby tygrysa”, „Złoty trójkąt” i inne.

Kim jest Arsène Lupin, który zainspirował twórców serialu Netflixa?

Klasyka grozy i fantastyki

W tej niezwykłej promocji znalazły się książki najważniejszych autorów i autorek literatury fantastycznej i grozy. Wśród nich warto wyróżnić tak kultowe powieści z dreszczykiem, jak „Doktor Jekyll i pan Hyde” Roberta Louisa Stevensona, „Upiór opery” Gastona Leroux, „Wojna światów” H.G. Wellsa.

wojna światów wells czytamy klasykę woblink
Znajdź ebooka na Woblink.com!

Polska klasyka do -65%

W promocji znajdziecie kilkadziesiąt najważniejszych polskich powieści XIX i XX wieku. Na liście promocyjnej figurują takie książki, jak „Pożegnanie jesieni” Stanisław Ignacy Witkiewicz, „Lalka” Bolesława Prusa, „Stara baśń” Józefa Ignacego Kraszewskiego czy „Nad Niemnem” Elizy Orzeszkowej. Jednym z najciekawszych wyborów mogą okazać się „Chłopi” Władysława Reymonta, bowiem w tym roku szykuje się premiera nowego filmu Doroty Kobieli i Hugh Welchmana, autorów „Twojego Vincenta”. „Chłopi” powstają w podobny sposób do biograficznego filmu o Vincencie Van Goghu. Każda z klatek filmu powstanie jako osobny obraz. Niektóre ujęcia będą inspirowane malarstwem najważniejszych polskich malarzy – Stanisława Wyspiańskiego, Aleksandra Gierymskiego, Józefa Chełmońskiego i Jacka Malczewskiego.

W promocji znalazły się również klasyki poezji – w tym „Poezje” Józefa Baki, „Wiersze” Wacława Potockiego czy zbiory wierszy Cypriana Kamila Norwida.

Lektury szkolne do -65%

W promocji „Czytamy klasykę”, znajdziecie także najważniejsze szkolne lektury – „Balladynę” Juliusza Słowackiego, „Odyseję” Homera, „Ludzi bezdomnych” Stefana Żeromskiego, „Proces” Franza Kafki, opowiadania Brunona Schulza, powieści Henryka Sienkiewicza i wiele innych.