Czerwiec za nami! Czas przyjrzeć się najchętniej kupowanym ebookom w księgarni internetowej Woblink. Wśród najchętniej czytanych pisarzy i pisarek znaleźli się m.in. Wojciech Chmielarz, Igor Brejdygant, Manuela Gretkowska i Mariusz Szczygieł. Przedstawiamy wam bestsellery czerwca 2020!

promocja bestsellery czerwiec 2020
Znajdź promocję na Woblink.com

Bestsellery czerwiec 2020

1. Osobisty przewodnik po Pradze – Mariusz Szczygieł, Filip Springer

Pierwsze miejsce szturmem zdobyła długo wyczekiwana i szumnie zapowiadana książka Mariusza Szczygła.Mariusz Naczelny polski czechofil zaprasza do Pragi, swojego ukochanego miasta, śladem ulubionych miejsc, restauracji, parków i budowli. Nie znajdziecie tu Mostu Karola, katedry św. Wita, wyszehradzkiego zamku ani Rynku Staromiejskiego. Są za to miejsca mniej oblegane przez turystów, małe księgarnie, przytulne knajpy oraz kościół znajdujący się we wnętrzu apartamentowca. To także podróż przez współczesną kulturę czeską, śladem wielkich pisarzy, malarzy czy rzeźbiarzy. Tekst wzbogacają oryginalne zdjęcia Filipa Springera.

Osobisty przewodnik po Pradze mariusz szczygieł ebook bestsellery czerwiec
Kup ebooka na Woblink.com

2. Przekręt – Paulina Świst

Paulina Świst, ze swoją powieścią pt. „Przekręt”, debiutuje w zestawieniu bestsellerów i to od razu na drugim miejscu. Jej najnowsza książka to trzeci tom cyklu „Karuzela”. Znany z poprzednich części „Orzeł” zostaje zatrzymany. Olka postanawia wrócić za nim do Polski. Zwraca się o pomoc do prokuratora Łukasza Zimnickiego. Ten zgadza się na współpracę, ale tylko pod warunkiem, że Olka zostanie świadkiem koronnym. W tym samym czasie we Wrocławiu Lilka i Michał trafiają na trop sekty, która odpowiada za pranie pieniędzy na rzecz Sitwy.

Przekręt Paulina Świst ebook bestseller
Kup ebooka na Woblink.com

3. Faworyty – Manuela Gretkowska

Na trzecim stopniu podium uplasowała się najnowsza powieść Manueli Gretkowskiej pt. „Faworyty”. Kontrowersyjna pisarka po raz kolejny porusza temat seksualności. Fabuła książki krąży wokół seksu, a ten zaś niebezpiecznie wodzi wokół władzy. Trzy kochanice polskiego króla Stanisława Augusta – Elisabeth Lubomirska, młodziutka Izabela Czartoryska i czuła Magdalena Sapieha – rywalizują o jego względy. Kobiety króla mogą wiele, ale dzięki swojej władzy, on może wszystko. Stroje i dekoracje zmieniają się, niezmienna pozostaje zaś walka o władzę i seks. 

bestsellery czerwiec 2020 woblink promocja faworyty
Kup ebooka na Woblink.com

4. „Wyrwa” – Wojciech Chmielarz

Zaraz za podium znajduje się najnowsza powieść Wojciecha Chmielarza. „Wyrwa” to opowieść o mężczyznach, którzy dzielili uczucie do jednej kobiety. Obaj też muszą zmierzyć się z tajemnicą jej śmierci. To także historia o poczuciu straty i głuchej rozpaczy, które zmieniają się szukający ujścia gniew. To wreszcie opowieść o splątanych uczuciach, trudnej przyjaźni i o konsekwencjach życiowych błędów. I o tym, że można niewiele wiedzieć o kimś, z kim mieszka się pod jednym dachem.

bestsellery czerwiec 2020 woblink promocja wyrwa
Kup „Wyrwę” w formie ebooka, audiobooka lub książki papierowej!

5. Prawda zapisana w popiołach, tom 3: Śpiew bezimiennych dusz

Pierwszą piątkę zamyka trzeci tom cyklu „Prawda zapisana w popiołach” Joanny Jax. Pisarka przedstawia ciąg dalszy burzliwych losów Błażeja, Neli, Mateusza, Szymona i Nadii. W tle rozgrywają się ważne wydarzenia z dziejów Polski i świata. Zbliża się burzliwy koniec lat sześćdziesiątych: wybucha wojna sześciodniowa, w Paryżu dochodzi do protestów młodzieży – oba te wydarzenia mają przełożenie na sytuację w Polsce, a punktem kulminacyjny staje się Grudzień’70.

Joanna Jax Śpiew bezimiennych dusz ebooki bestsellery woblink
Kup ebooka na Woblink.com

6. Szadź – Igor Brejdygant

Premiera nowego serialu, który powstał na podstawie powieści Igora Brejdyganta pt. „Szadź”, przyniósła książce drugie życie. Główną bohaterką jest komisarz Agnieszka Polkowska, policjantka śledcza znana z twardych metod pracy, ciętego języka i nieprzeciętnej inteligencji. Jest też bardzo oddana swojej pracy, bardzo osobiście odnosi się do prowadzonych śledztw. Tym razem będzie musiała stawić czoła rozwiązania sprawy brutalnych morderstw popełnianych przez chorego psychicznie mężczyznę.

Kup audiobooka lub ebooka na Woblink.com

7. Jedz i chudnij z dietą SIRT – Ewa Sypnik-Pogorzelska, Magdalena Jarzynka-Jendrzejewska

Siódme miejsce wśród bestsellerów czerwca przypadło poradnikowi Ewy Sypnik-Pogorzelskiej i Magdaleny Jarzynki-Jendrzejewskiej. Jak sam tytuł wskazuje, jest to pozycja dla tych, którzy lubią jeść, ale jednocześnie chcą chudnąć. Autorki książki wychodzą z propozycją diety SIRT oraz przedstawiają masę przepisów na koktajle sirtuinowe, pyszne sałatki, a także wiele innych receptur z produktami bogatymi w sirtuiny.

jedz i chudnij sirt bestsellery woblink czerwiec
Kup ebooka na Woblink.com

8. Kolacja z Tiffanym – Agnieszka Lingas-Łoniewska

Ósme miejsce przypadło nowej powieści Agnieszki Lingas-Łoniewskiej pt. „Kolacja z Tiffaym”. Natalia Lisek, główna bohaterka książki, stroni od komedii romantycznych, zauważa jednak, że jej życie niepokojąco przypomina jedną z nich. Natalia jest roztrzepana, na dodatek straciła pracę i stara się zrobić wszystko by ją odzyskać, a przy okazji nie zawieść rodziny. Na szczęście dziewczyna znajduje pracę – od tego momentu zaczyna się nowy etap w jej życiu, wśród przystojnych mężczyzn, olśniewających klejnotów i… brawurowych kradzieży!

Kolacja z tiffanym woblink bestsellery czerwiec
Kup ebooka na Woblink.com

9. Lot 202 – Remigiusz Mróz

Lot 202” to jedna z najnowszych książek Remigiusza Mroza, autora bestsellerowego cyklu z Joanną Chyłką w roli głównej. Tym razem akcja rozgrywa się nie tylko na ziemi, w Polsce, ale również w powietrzu, a konkretnie w kokpicie samolotu.

Pewnej nocy w Nowej Hucie kamery rejestrują młodego chłopaka. Niestety ten przepada bez śladu, nie ma go na nagraniach z kamer znajdujących się na następnej przecznicy. Kilka lat później policja znajduje ciało chłopaka, a wszystkie ślady wskazują na samobójstwo. W tym samym czasie z warszawskiego lotniska, w stronę Toronto, startuje samolot z premierem na pokładzie. Wiele wskazuje na to, że samolot nie dotrze do celu. Jedyną wskazówką w zawiłej sprawie jest młody chłopak, który niegdyś zaginął w Nowej Hucie.

lot 202 bestsellery na wakacje 2020
Kup ebooka na Woblink.com

10. 27 śmierci Toby’ego Obeda – Joanna Gierak-Onoszko

Pierwszą dziesiątkę zamyka reportaż Joanny Gierak-Onoszko pt. „27 śmierci Toby’ego Obeda”. Książka została nominowana do tegorocznej Nagrody Literackiej Nike oraz Nagrody im. Witolda Gombrowicza. Ponadto wyróżniono ją w finale Nagrody im. Ryszarda Kapuścińskiego. „Bohaterem” reportażu jest Kanada. Gierak-Onoszko w swoim debiucie odkrywa przed czytelnikami mroczną twarz kraju powszechnie uznawanego za tolerancyjny i kulturalny. Niestety prawda o Kanadzie jest dużo bardziej złożona – mowa tu przede wszystkim o przeszłości kraju, stosunku przybyłych z Europy kolonizatorów z rdzenną ludnością kontynentu.

bestsellery czerwiec 2020 woblink promocja
Kup książkę, ebooka lub audiobooka na Woblink.com

Od 9 do 13 lipca, na Woblinku znajdziecie wyjątkową promocję, w której wszystkie bestsellery czerwca 2020 kupicie z dużym rabatem!