Już teraz na Woblink.com, możecie kupić w przedsprzedaży ebooka nowej powieści Remigiusza Mroza „Ekstradycja”. I to na kilka dni przed oficjalną premierą książki, która odbędzie się 25 marca! „Ekstradycja” to jedenasty tom bestsellerowej serii prawniczo-kryminalnej z Joanną Chyłką w roli głównej.

Przedsprzedaż: „Ekstradycja” Remigiusza Mroza

„Ekstradycja” – jedenasty tom poczytnego cyklu Remigiusza Mroza – dostępny w przedsprzedaży na Woblink.com

Od czasu ucieczki Joanny Chyłki z kraju minęło kilka miesięcy. Wszelki ślad po niej zaginął i nawet mimo tego, że za kobietą wystawiono Europejski Nakaz Aresztowania żadne służby nie są w stanie odnaleźć jakiegokolwiek tropu. Przez ten czas nie skontaktowała się z żadną osobą w Polsce. Nawet Kordian przestał już wierzyć, że Joanna Chyłka znajdzie jakiś sposób, żeby się do niego odezwać.

Ekstradycja
Kup ebooka w przedsprzedaży na Woblink.com

Tymczasem Oryński przejmuje sprawę mężczyzny, który wybudził się po trwającej ponad rok śpiączce. Witalij Demczenko oskarżony jest o wtargnięcie do jednej z położonych na Powiślu restauracji i zastrzelenie trzech osób. Służbom nigdy nie udało się ustalić motywu, znaleźć świadków czy narzędzia zbrodni. W dodatku Demczenko nie pamięta prawie niczego, co stało się, zanim zapadł w śpiączkę. Pamięta tylko jedno – ma dla Oryńskiego wiadomość od Joanny Chyłki.

Uwaga! Pamiętaj, że kupujesz książkę w przedsprzedaży, pełny plik pojawi się na Twojej wirtualnej półce w dniu premiery, czyli 25 marca. Nie zapomnij o odświeżeniu półki.