Od 25 marca w księgarni internetowej Woblink.com dostępny jest audiobook „Ucha igielnego” Wiesława Myśliwskiego w interpretacji Jerzego Radziwiłowicza. Przez dwa tygodnie audiobook będzie dostępny tylko na Woblinku. Warto dodać, że audiobook ukazał się w dniu 88 urodzin pisarza!

Audiobook „Ucho igielne” na Woblinku!

Ucho igielne“ to najnowsza powieść Wiesława Myśliwskiego, dwukrotnego laureata Nagrody Literackiej Nike. W 2019 roku za „Ucho igielne” Myśliwski otrzymał Nagrodę m. st. Warszawy w kategorii proza. Od 25 marca na Woblinku możecie kupić pełną wersję audiobooka „Ucha igielnego” w interpretacji Jerzego Radziwiłowicza. Przez pierwsze dwa tygodnie sprzedaży audiobook będzie dostępny tylko na Woblinku.

Najnowsza powieść dwukrotnego laureata Nagrody „Nike“

Opis wydawcy:

Piękna, głęboka literatura, w której przenikliwość obserwacji i swoista czułość wobec człowieka splatają się z wymiarem symbolicznym „Ucho igielne” to poruszająca medytacja nad ludzkim losem, pamięcią i historią, zagadkowością intymnych relacji, a przede wszystkim nad tajemnicą spotkania młodości i starości. W powieści Myśliwskiego jak w lustrze odbija się kawał polskiej historii ze wszystkim, co w niej dramatyczne, bolesne, przemilczane i niewypowiedziane. Przede wszystkim jednak jest to rzecz o tym, jak upływający czas odciska piętno na ludzkim doświadczaniu siebie i świata.

Fragment książki:

„Piękna, głęboka literatura, w której przenikliwość obserwacji i swoista czułość wobec człowieka splatają się z wymiarem symbolicznym. Biegłem przez tę dawną dziką, zieloną dolinę do „Ucha igielnego”. Stał już na brzegu tych spadzistych schodów, stukał laską w schodek poniżej, sprawdzając, o ile głębiej musi teraz zstąpić niż poprzednim razem. Widocznie stwierdził, że jest dużo głębiej, bo podobnie sprawdził i następny schodek, i następny. Jak można być takim starym, pomyślałem, a nawet zezłościło mnie to. W jego wieku już mało co ze świata zostaje, więc gdzie on idzie, po co?”

Wiesław Myśliwski – jeden z najważniejszych polskich pisarzy, dwukrotnie uhonorowany literacką Nagrodą NIKE. Jego książki tłumaczono na wiele języków, m.in. hiszpański, francuski, niderlandzki, hebrajski, czeski, litewski, włoski i słowacki

„Ucho igielne“ w formie ebooka, audiobooka i książki papierowej możecie kupić na Woblink.com

Fragmentu audiobooka możecie posłuchać tutaj: