Powieść „Głosy z zaświatów” Remigiusza Mroza to kontynuacja bestsellerowego kryminału „Listy zza grobu”. Premiera książki zapowiedziana jest na 29.01.2020. Już teraz możecie kupić ją, w przedsprzedaży, na Woblink.com!

„Głosy z zaświatów” przedsprzedaż

„Głosy z zaświatów” to druga część cyklu Remigiusza Mroza o Sewerynie Zaorskim. Książka ukażę się, nakładem Wydawnictwa Filia, 29 stycznia, jednak już teraz możecie kupić ją, w cenie 21,90 zł, na Woblinku.

„Głosy z zaświatów” – kontynuacja bestselerowej powieści „Listy zza grobu”

Seweryn Zaorski powoli układa swoje życie na nowo. Niestety do zakładu patomorfologii w Żeromicach coraz częściej trafiają zwłoki małych dzieci z całej okolicy. Nikt nie jest w stanie rozwiązać tajemniczych śmierci ofiar, bo kompletnie nic nie wskazuje na to, że zostały zamordowane. Kto jest odpowiedzialny za zgony niewinnych dzieci? I jaki związek może to mieć z dziwnymi wiadomościami, otrzymywanymi przez Zaorskiego? W tym czasie Kaja Burzyńska musi stawić czoła skomplikowanemu życiu rodzinnemu i upiornym głosom tych, których ma na sumieniu.

Głosy z zaświatów
Kup ebooka w przedsprzedaży na Woblink.com

„Listy zza grobu” Remigiusza Mroza

Największe tajemnice kryją się w najbardziej niepozornych miasteczkach…

Kilka lat po śmierci ojca, policjantka Kaja Burzyńska wciąż otrzymuje od niego listy. Mężczyzna zadbał o to zawczasu zlecając rokroczną wysyłkę wiadomości, zawsze w tym samym dniu. Zaskoczona początkowo Kaja z czasem zaczyna traktować listy wyłącznie jako dziwną tradycję. Okazuje się jednak, że wiadomości mają drugie, sekretne dno. Tymczasem po latach do miasteczka powraca patomorfolog Seweryn Zaorski. Kupuje rodzinny dom Burzyńskich i w zniszczonym garażu odnajduje skrytkę z materiałami, które rzucają zupełnie nowe światło na tajemniczą sprawę sprzed lat.

Kup ebooka na Woblink.com

Uwaga! Pamiętaj, że kupujesz książkę w przedsprzedaży. Oznacza to, że pełny plik pojawi się na Twojej wirtualnej półce dniu premiery, czyli 29 stycznia. Nie zapomnij o odświeżeniu półki. 

Głosy z zaświatów