19 maja swoją premierą miała książka sci-fi „Odzyskanie czasu” Baoshu. To powieść ze świata bestsellerowego „Problemu trzech ciał” Liu Cixina, która poszerza uniwersum znane z trylogii „Wspomnienie o przeszłości Ziemi”. W księgarni internetowej Woblink.com znajdziecie ją w każdej formie – ebooka, audiobooka i książki papierowej.

„Odzyskanie czasu” Baoshu

Powieść „Odzyskanie czasu” Baoshu należy do świata bestsellerowej trylogii „Wspomnienie o przeszłości Ziemi”. Jej autor, Liu Cixin, wyraził zgodę na jej wydanie. Z książki Baoshu dowiecie się między innymi dlaczego wszechświat to „ciemny las”, a także jak tak naprawdę wyglądają Trisolarianie. Na Woblinku znajdziecie ją, w formie ebooka, audiobooka oraz książki papierowej, w promocyjnej cenie.

Odzyskanie czasu
Znajdź książkę, ebooka lub audiobooka na Woblink.com

Poniższy opis pochodzi od wydawcy:

Mózg Yun Tianminga został zamrożony i umieszczony w statku kosmicznym, który wystrzelono w kierunku floty trisolariańskiej. Plan był desperacki. Istniała tylko minimalna szansa na to, że obcy ożywią człowieka i że pewnego dnia Tianming zdoła przekazać na Ziemię cenne informacje.

Tak też zrobił. Ale wcześniej zdradził ludzkość.

Po tysiącach lat spędzonych na zesłaniu Tianming może wreszcie odkupić winę. Istota zwana Duchem werbuje go do pomocy w wojnie z wrogiem, który zagraża istnieniu całego wszechświata. Tianming podejmuje to wyzwanie, ale tym razem nie chce być jedynie pionkiem w grze… Odkupieniem za zdradę może być ocalenie ludzkości.

„Wspomnienie o przeszłości Ziemi” Liu Cixin

„Wspomnienie o przeszłości Ziemi” to bestsellerowa trylogia science fiction autorstwa Liu Cixina na którą składają się następujące powieści: „Problem trzech ciał”, „Ciemny las” i „Koniec śmierci”. Jej pierwszą część czytali i polecali między innymi Barak Obama, prezydent Stanów Zjednoczonych i Mark Zuckerber, twórca Facebooka. Powieść uhonorowano nagrodą Hugo. Był to pierwszy przypadek w historii, kiedy wywróżenie otrzymała książka przetłumaczona na angielski. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o autorze trylogii odsyłamy do naszego wpisu: Liu Cixin – 10 ciekawostek o chińskim geniuszu science fiction.

Powieść „Odzyskanie czasu” znajdziecie u nas w promocyjnej cenie. Z okazji premiery tej książki promocją zostały objęte również powieści autorstwa Liu Cixina – w każdym z formatów (ebook, audiobook, książka papierowa).

Odzyskanie czasu