24 lutego, nakładem Wydawnictwa Marginesy, ukaże się „Opowieść o nadziei”. To nowa książka Heather Morris, autorki bestsellerowego „Tatuażysty z Auschwitz”. Jednak już od dzisiaj możecie kupić ją w przedsprzedaży na Woblink.com.

„Opowieść o nadziei” to historia przyjaźni Heather Morris i Lalego Sokołowa. Autorka pisze o tym, jak się poznali oraz kiedy zaufali sobie na tyle, aby mężczyzna opowiedział jej o swoich losach w czasie II wojny światowej. Ebooka książki „Opowieść o nadziei” znajdziecie na Woblinku już dzisiaj. Kupicie go w promocyjnej cenie 21,50 zł. Pamiętajcie – pełen plik pojawi się na półce w dniu premiery, czyli 24 lutego.

Opowieść o nadziei
Kup ebooka na Woblink.com

„Opowieść o nadziei” Heather Morris

Opis wydawcy:

Każde – najbardziej zwykłe, codzienne spotkanie – może przynieść coś, co zmieni nasze życie. Kiedy Heather Morris wysłuchała wspomnień Lalego Sokołowa – tatuażysty z Auschwitz – i postanowiła przenieść je na papier, nie spodziewała się, że ta historia porwie miliony osób na świecie: młodych i starych, a jej przyniesie międzynarodową sławę. I że pozwoli opowiedzieć nie mniej ważną historię Cilki – najdzielniejszej osoby, z jaką zetknął się Lale. W swojej najnowszej książce Heather opowiada o serdecznej przyjaźni z Lalem: o tym, jak się poznali i jak zaufali sobie na tyle, by zwierzył się jej z tego, o czym milczał od czasu zakończenia II wojny światowej. I jak zmieniło to ich oboje.

Umiejętność słuchania i dotarcia do drugiej osoby to nie tylko przepis na światowy sukces wydawniczy, ale przede wszystkim ważna życiowa lekcja, której wszyscy potrzebujemy. W serii inspirujących rozdziałów Morris opowiada zarówno o osobach, z którymi pracowała i których historie spisywała, jak i o swojej rodzinie: pełnych miłości relacjach z dziadkiem, ale także ucieczce z domu oraz trudnych kontaktach z matką.

„Opowieści o nadziei” to przede wszystkim pochwała życia i zacieśniania więzi.