Uwaga, uwaga – ogłaszamy konkurs! Kilka dni temu nasz BUMERANG całkowicie zmienił szatę graficzną. Z tej okazji, razem z PocketBookiem, postanowiliśmy przygotować dla Was kolejną odsłonę naszego konkursu recenzenckiego, w którym możecie zgarnąć trzy czytniki PocketBook i kody na zakup ebooków w Woblinku.

W konkursie do wygrania są trzy czytniki PocketBook i kody na ebookowe zakupy na Woblinku. Co zrobić żeby wygrać? To proste, wystarczy:

1. Przeczytać i zaakceptować regulamin (zgłoszenie do konkursu traktowane jest jako akceptacja regulaminu)

Regulamin konkursu znajdziecie tu: https://woblink.com/pl/regulamin_konkurs_pocketbook2020

2. Wybrać książkę, dla której napiszecie recenzję (ebooka, audiobooka lub książkę papierową). Może to być tytuł, który niedawno czytaliście, albo coś, co szczególnie zapadło Wam w pamięć. Ważne: musimy tę książkę mieć w ofercie.

3. Napisana recenzja ma być krótka, tj zawierać się w przedziale 150-200 słów. Musi tez być treścią oryginalną, tzn. niepublikowaną przed 24.06.2020.

4. Recenzję należy dodać na podstronie wybranego ebooka, audiobooka lub książki drukowanej na stronie Woblinka. Prosimy o dopisek „konkurs recenzencki Woblinka”.

5. Pod postem konkursowym należy dodać pierwsze zdanie z recenzji oraz link do strony, na której się ona znajduje.

6. Koniec! Zgłoszenie przyjęte

Nagrody:

I miejsce

– czytnik e-booków PocketBook Touch HD3 oraz 3 kody zerujące o wartości 30 PLN każdy, na zakup 3 e-booków w sklepie Woblink

II miejsce

– czytnik e-booków PocketBook Touch Lux 4 oraz 3 kody zerujące o wartości 30 PLN każdy, na zakup 3 e-booków w sklepie Woblink

III miejsce

– czytnik e-booków PocketBook Basic Lux 2 oraz oraz 3 kody zerujące o wartości 30 PLN każdy, na zakup 3 e-booków w sklepie Woblink

Konkurs trwa do 2 sierpnia 2020 roku do godziny 23:59.