Wczoraj, 25 marca, na polskim rynku ukazało się kilka wyjątkowo interesujących tytułów. Szczególnej uwadze polecamy ebookową przedpremierę „Na sygnale. Z życia ratownika medycznego” autorstwa Lysy Walder, ratowniczki medycznej i pielęgniarki pracującej na ostrym dyżurze. Książka nie ukazała się jeszcze w postaci papierowej, jest obecnie dostępna wyłącznie w formie ebooka.

25 marca swoją ebookową przedpremierę miała książka „Na sygnale. Z życia ratownika medycznego” wydana na polskim rynku dzięki Wydawnictwu Filia. To poruszający, emocjonujący opis pracy, w której dzień w dzień walczy się ze śmiercią. Aktualny zwłaszcza dziś: autorka pokazuje na jak wielki szacunek zasługują ratownicy medyczni oraz wszyscy inny pracownicy opieki zdrowotnej. Znajdziecie ją na Woblinku – w promocyjnej cenie 23,99 zł.

Kup ebooka na Woblink.com

„Na sygnale. Z życia ratownika medycznego”

Opis wydawcy:

Na chodniku leży nastolatek, wykrwawiający się z rany kłutej. Zrozpaczona i zszokowana matka patrzy oniemiała, jak jej córka przechodzi bardzo silny atak astmy. Młody mężczyzna rzuca się pod pociąg w Sylwestra o północy.

NIEWIELU LUDZI WYOBRAŻA SOBIE ŻYCIE W ŚWIECIE, W KTÓRYM TAKIE SYTUACJE NALEŻĄ DO CODZIENNOŚCI.

Dla ratowniczki medycznej Lysy Walder te i tysiące innych wezwań są częścią pracy. Lysa często widzi tragedie, przerażenie i stratę. Jest świadkiem wszystkich skutków dzwonienia pod numer 112, do największego i najbardziej zapracowanego serwisu pogotowia ratunkowego na świecie.

Lysa jest pielęgniarką na ostrym dyżurze i ratowniczką medyczną od ponad 15 lat. W tej książce opowiada historie kryjące się za wyjącymi syrenami i migoczącymi niebieskimi światłami karetek oraz zdradza, jak to naprawdę jest mieć pracę, w której nieustannie staje się twarzą w twarz ze śmiercią i przeznaczeniem.

FASCYNUJĄCE I PRZYPRAWIAJĄCE O DRESZCZE HISTORIE, OPOWIADAJĄCE O GWAŁTOWNIE PRZERWANYCH ŻYCIACH, ZŁAMANYCH SERCACH, ALE TAKŻE O NADZIEI.

Kup ebooka na Woblink.com