Na Woblinku wreszcie możecie kupić „Testamenty” Margaret Atwood, długo wyczekiwaną kontynuację „Opowieści podręcznej”. W 2019 roku kanadyjska pisarka otrzymała za tę powieść prestiżową Nagrodę Bookera.

„Testamenty” – kontynuacja bestsellerowej powieści „Opowieść podręcznej”

Jedna z najgłośniejszych powieści 2019 roku jest już dostępna na Woblinku! Przeszło trzydzieści lat po premierze „Opowieści podręcznej” ukazała się kontynuacja powieści Margaret Atwood pt. „Testamenty”. Za tę powieść Atwood otrzymała Nagrodę Bookera, jedno z najważniejszych wyróżnień literackich na świecie. Kanadyjska pisarka wielokrotnie odmawiała, gdy otrzymywała prośbę o napisanie kontynuacja swojej najpopularniejszej powieści. Ostatecznie zdecydowała się na napisanie „Testamentów” – „jako że zaczęliśmy zbliżać się do Gileadu, zamiast się od niego oddalać, ponownie to przemyślałam” – powiedziała pisarka w dniu premiery książki.

Testamenty premiera
Kup książkę papierową na Woblink.com

Opis wydawcy: „Od wydarzeń przedstawionych w „Opowieści Podręcznej” minęło piętnaście lat. Sytuacja Republiki jest dramatyczna. Brakuje jedzenia, na świat przychodzą zdeformowane, słabe dzieci, umierają też Podręczne, czyli niewolnice, których zadaniem jest rodzić. W tym kraju przemocy żyją obok siebie Ciotka Lidia, surowa i okrutna funkcjonariuszka Gileadu oraz młodziutka Agnes, przygotowywana do roli Podręcznej. Ich losy obserwuje z jak dotąd bezpiecznego dystansu Daisy, nastolatka mieszkająca w Kanadzie. Jaki los spotka mieszkańców Gileadu? A raczej jaki los czeka świat, w którym powstał Gilead?”

Z okazji premiery „Testamentów”, wszystkie książki Margaret Atwood w formie papierowej znajdziecie na Woblinku w promocji -35%!

Promocja Testamenty
Znajdź promocję na Woblink.com