25 marca ukazało się kilka interesujących książek, na które warto zwrócić uwagę. Szczególnie teraz, gdy wielu z nas zmuszonych zostało do zostania w domu. Wśród gorących nowości na Woblinku, znajdziecie książkę napisaną przez byłych pracowników FBI pt. „Jak czytać ludzi”. Książka w formie ebooka dostępna jest przez 2 tygodnie TYLKO w księgarni internetowej Woblink.com

25 marca na polskim rynku ukazało się tłumaczenie książki „Jak czytać ludzi – radzi agent FBI”. Książka w formie ebooka dostępna jest przez pierwsze dwa tygodnie wyłącznie w księgarni internetowej Woblink.com!

JAK CZYTAĆ ludzi tylko na woblink com
Kup ebooka na Woblink.com

Jak czytać ludzi – Robin Dreeke, Cameron Stauth
tłum. Małgorzata Maruszkin
Kompania Mediowa

Opis wydawcy:

Książka jest kluczem do odczytywania ludzi: ich intencji, motywacji, dążeń, a w efekcie przewidywania ich zachowań. Dzięki zawartej tu wiedzy pozyskasz umiejętności przydatne wszędzie tam, gdzie masz do czynienia z ludźmi: w domu, biznesie, wśród przyjaciół i znajomych.

Autorem “Jak czytać ludzi” jest Robin Dreeke, były szef Wydziału Analizy Behawioralnej FBI. Dzięki swemu doświadczeniu w jednej z najbardziej tajemniczych jednostek Federalnego Biura Śledczego Dreeke wypracował system, który pozwala zdiagnozować i przewidzieć ludzkie zachowania. Teraz tą wiedzą dzieli się z Czytelnikiem.

“Nauczę cię myśleć jak agent: w sposób uporządkowany, obiektywnie, racjonalnie i chłodno. Z takim nastawieniem można precyzyjnie analizować czyny, słowa, mowę ciała, opinie, reputację, karierę zawodową i zdolności, czyli te elementy, które pozwolą ci przewidzieć dalsze kroki danej osoby.”

“Przewidywanie czyjegoś zachowania to nie fizyka kwantowa, lecz nauka społeczna. Musisz tylko napisać właściwe równanie – stosując logikę, strategię, sceptycyzm, spostrzegawczość – i nie zapominać, że prawda czasami bywa nieprzyjemna, a mimo to nie można zamykać na nią oczu.”

jak czytać ludzi nowości woblink
Kup ebooka na Woblink.com