Powieść „Zaufasz mi” Diany Brzezińkiej, kontynuacja bestsellerowego kryminału „Będziesz moja” ukaże się, nakładem Wydawnictwa Otwartego 15 stycznia. Jednak już teraz możecie kupić ją, w przedsprzedaży, na Woblink.com!

„Zaufasz mi” – przedpremiera

Ebook „Zaufasz mi” Diany Brzezińskiej jest dostępny na Woblinku już teraz, w cenie 23,99 zł. Pełen plik pojawi się na półce od razu po zakupie. Możecie cieszyć się lekturą tydzień przed oficjalną premierą książki!

Zaufasz mi
Kup ebooka w przedsprzedaży za 23,99 zł na Woblink.com

„Zaufasz mi” – kontynuacja kryminału „Będziesz moja”

„Zaufasz mi” druga część debiutanckiej serii kryminalnej Diany Brzezińskiej. To także kontynuacja bestsellerowej powieści „Będziesz moja” otwierającej cykl poświęcony Adze Czarneckiej i Krystianowi Wilkowi.

Szczecińska policja znów ma pełne ręce pracy. Miasto obiegają dramatyczne wiadomości o kolejnych, zagadkowych samobójstwach. Samobójstwo popełnia młody chłopak, który wychodzi właśnie na prostą, nastolatka mająca wszystko, a także ojciec dwójki dzieci. Co mogło pchnąć ich do targnięcia się na własne życie? I czy na pewno odebrali je sobie sami?

W międzyczasie Ada dochodzi do siebie po ostatnim śledztwie i wyjeżdża zostawiając wszystko i wszystkich za sobą. Krystian nie dopuszcza do tego, by kobieta zniknęła na długo. Ściąga ją na komendę, aby dołączyła do zespołu śledczego pracującego nad serią tajemniczych samobójstw. Oczywiście nie jest to jedyny powód… Krystian Wilk zaczyna zdawać sobie sprawę z tego, jak ważna jest dla niego Ada. Ich więź powoli zacieśnia się.

„Będziesz moja” Diany Brzezińskiej

Szczecinem wstrząsa seria brutalnych morderstw. Sprawca wybiera młode kobiety o rudych włosach, które zabija z ogromnym okrucieństwem. Aby rozwiązać tę sprawę i ująć mordercę zostaje powołany specjalny zespół do którego należą Ada i Krystian. Ona jest rudowłosą profilerką pasjami oglądającą seriale true crime. On to młody podkomisarz i niepoprawny podrywacz. Połączy ich praca nad sprawą, a także skomplikowana przyjaźń. Recenzję powieści znajdziecie TUTAJ.

„Będziesz moja” to debiutancka powieść Diany Brzezińskiej otwierająca serię kryminalną.

Zaufasz mi
Kup ebooka za 19,79 zł na Woblink.com