Remigiusz Mróz, Mariusz Krajewski, Przemysław Piotrowski, Harlan Coben, Joanna Jax, Diana Brzeźińska – książki tych pisarzy i pisarek, w formie ebooków, kupowaliście w listopadzie najczęściej. W pierwszej dziesiątce bestsellerów tego miesiąca wiodą prym kryminały i thrillery. Na liście nie zabrakło również powieści obyczajowych i tytułów z literatury faktu. Oto bestsellery listopad 2021.

Bestsellery listopad 2021 – ebooki

I miejsce: Przepaść – Remigiusz Mróz

Listopadową listę bestsellerów otwiera najnowsza powieść Remigiusza Mroza pt. „Przepaść”. To najnowszy tytuł z poczytnej serii z komisarzem Wiktorem Forstem. Tym razem mężczyzna, podczas odtwarzania trasy zaginionej w Tatrach dziewczyny, odkrywa coś, co rzuca zupełnie nowe światło na zbrodnię z przeszłości.

bestsellery listopad 2021 przepaść
Znajdź ebooka na Woblink.com

II miejsce: Zaraza – Przemysław Piotrowski

Drugie miejsce zajmuje książka „Zaraza” Przemysława Piotrowskiego. Igor Brudny powoli dochodzi do siebie po spotkaniu z psychopatycznym mordercą. Komisarz musi trzymać się z dala od stolicy, a zielonogórski zespół inspektora Czarneckiego przestał istnieć. Przy Brudnym pozostała tylko jego dawna partnerka, Julia Zawadzka. Pokiereszowany komisarz będzie jednak musiał znaleźć w sobie siłę, żeby rozwiązać jeszcze jedną sprawę.

bestsellery listopad 2021 zaraza
Znajdź ebooka na Woblink.com

III miejsce: Bliski koniec – Joanna Jax

Podium zamyka „Bliski koniec” Joanny Jax będący zwieńczeniem poczytnej Sagi Rodu Niemojskich. Losy Gustawa, Wiktorii i Fryderyka nie należą do najprostszych. Dodatkowo wszystko komplikuje się za sprawą coraz bardziej realnego widma wybuchu wojny. Rodzeństwo jest gotowe na poświęcenie własnego szczęścia, aby ratować bliskich.

bestsellery listopad 2021 bliski koniec
Znajdź ebooka na Woblink.com

IV miejsce: Dług honorowy – Wojciech Chmielarz

Zaraz za pierwszą trójką uplasował się Wojciech Chmielarz z powieścią „Dług honorowy”. To pełna wartkiej akcji kontynuacja losów bohaterów znanych czytelnikom z pisanej podczas lockdownu „Prostej sprawy”.

 dług honorowy
Znajdź ebooka na Woblink.com

V miejsce: Diabeł stróż – Marek Krajewski

„Diabeł stróż” jest najnowszą książką Marka Krajewskiego i kolejną odsłoną przygód Eberharda Mocka. Bohater będzie musiał zmierzyć się zarówno ze skomplikowanym śledztwem w sprawie morderstwa, jak i opieką nad osieroconym ośmioletnim chłopcem.

bestsellery listopad 2021 diabeł stróż
Znajdź ebooka na Woblink.com

VI miejsce: Mów mi Win – Harlan Coben

Na listę listopadowych bestsellerów trafiła powieść „Mów mi Win” pióra Harlana Cobena. Głównym bohaterek książki jest tytułowy Win (Windsor Horne Lockwood III), czyli awanturnik, milioner i najlepszy kumpel Myrona Bolitara. W apartamencie w Upper West Side znaleziono ciało mężczyzny. Odnalezione przy nim przedmioty stają się tropami w nierozwiązanych sprawach z przeszłości. Win musi odkryć, co łączy tak różne sprawy sprzed lat.

bestsellery listopad 2021 mów mi win
Znajdź ebooka na Woblink.com

VII miejsce: Odejdziesz ze mną? – Diana Brzezińska

Diana Brzezińska powraca z finałem bestsellerowej serii kryminalnej o profilerce Adzie Czarneckiej i podkomisarzu Krystianie Wilku. Niespodziewany telefon burzy spokój Krystiania. Okazuje się, że przed laty mógł popełnić ogromny błąd i przyczynić się do skazania niewinnego człowieka. Nowa zbrodnia i ślad wycięty na skórze ofiar wskazują na to, że w więzieniu siedzi niewinna osoba, a seryjny zabójca okrzyknięty Krwawym Jastrzębiem przebywa na wolności.

odejdziesz ze mną?
Znajdź ebooka na Woblink.com

VIII miejsce: Szpilki z Wall Street – Iga Daniszewska

Ósme miejsce zajmuje Iga Daniszewska z książką „Szpilki z Wall Street”. To biurowy hate-love z dużą dawną humoru i wyjątkowo gburowatym szefem-przystojniakiem. Olivia Santos i Dylan Clark nie pałają do siebie sympatią. Jego denerwuje jej spóźnialstwo i nietrzymanie się harmonogramu zadań. Ona uważa go za gbura zmieniającego partnerki jak rękawiczki. Jednak kiedy zrządzeniem losu muszą wspólnie udać się na służbowy wyjazd okazuje się, że czują do siebie coś więcej niż tylko nienawiść.

bestsellery listopad szpilki z wall street
Znajdź ebooka na Woblink.com

IX miejsce: Śmierć pięknych saren – Ota Pavel

„Śmierć pięknych saren” to książka, która na stałe wpisała się w kanon światowej literatury. Co ciekawe, w oryginalnej, autorskiej i nieocenzurowanej wersji pojawiła się w Polsce dopiero w 2021 roku. Ota Pavel próbuję ukazać w niej nieuchwytną magię życia. Pisze, w podszyty humorem oraz nostalgią sposób, o miłości, przyjaźni, rodzinie.

bestsellery listopad 2021 śmierć pięknych saren
Znajdź ebooka na Woblink.com

X miejsce: Wiek paradoksów. Czy technologia nas ocali? – Natalia Hatalska

Pierwszą dziesiątkę zamyka książka „Wiek paradoksów” Natalii Hatalskiej. Autorka pisze w niej o ważnych problemach współczesnego świata na czele z manipulacją, samotnością czy dezinformacją. Dodatkowo prowokuje do zatrzymania się i spojrzenia inaczej niż dotychczas na rzeczywistość XXI wieku.

bestsellery listopad wiek paradoksów
Znajdź ebooka na Woblink.com

Bestsellery listopad 2021 – druga dziesiątka

XI miejsce: Diuna – Frank Herbert

XII miejsce: Zimowanie. Moc odpoczynku i wyciszenia, kiedy wszystko idzie nie tak – Katherine May

XIII miejsce: Chąśba – Katarzyna Puzyńska

XIV miejsce: Druga twarz Scordatto  – Agata Polte

XV miejsce: Zasypani zakochani – Agnieszka Lingas-Łoniewska

XVI miejsce: Egzekucja – Remigiusz Mróz

XVII miejsce: Złamane serce – Cora Reilly

XVIII miejsce: Drzewko szczęścia – Magdalena Witkiewicz

XIX miejsce: Nie ten mąż – Kathryn Croft

XX miejsce: Jak naprawić palanta. Instrukcja w 10 krokach – Anna Craft

Wszystkie ebooki z powyższej listy znajdziecie u nas w promocyjnych cenach! Promocja trwa do 6 grudnia.