„Boże igrzysko” Normana Daviesa to przeszło 1200 stronicowa publikacja opisująca, w wyczerpujący sposób, historię Polski. Od dzisiaj znajdziecie ją także w formie audiobooka na Woblinku!

Premiera audiobooka

„Boże igrzysko” w formie audiobooka to ponad 60 godzin słuchania pasjonującej opowieści o historii Polski w interpretacji lektora Macieja Więckowskiego!

To monumentalne dzieło autorstwa Normana Daviesa, brytyjsko-polskiego historyka, traktujące o dziejach naszego kraju. Wielu historyków uznało książkę „Boże igrzysko. Historia Polski” za jedną z najlepszych publikacji o Polsce pióra niepolskojęzycznych autorów.

Tytuł ten miał swoją polską premierę w 1989 roku i od tego czasu osiągnął nakład przekraczający 100 tysięcy egzemplarzy. Cieszy się znaczną popularnością także w formie elektronicznej (ebooka).

Książka Normana Daviesa to bardzo solidne opracowanie, które może stanowić punkt wyjścia dla studiów nad historią Polski. Autor dotyka wszystkich aspektów, które miały wpływ na historię naszego kraju. Nie koncentruje się wyłącznie na datach czy suchych faktach historycznych, ale zawsze stara się umieścić dane wydarzenia w szerszym kontekście. Pisze zarówno o polityce, gospodarce, sprawach militarnych, jak i o społeczeństwie, religii oraz kulturze.

Boże igrzysko
Kup audiobooka na Woblink.com!

Od 24 lipca „Boże igrzysko” będzie dostępne nie tylko w formie książki papierowej czy ebooka, ale także audiobooka! Obszerna publikacja została podzielona na dwie części –  od początków do roku 1795 i od roku 1795.

Boże igrzysko
Kup audiobooka na Woblink.com!

Z okazji premiery audiobooka Normana Daviesa ebooki tego autora znajdziecie w promocyjnych cenach (od -50%).