Bestsellerowa powieść „Opowiem o tobie gwiazdom” Edyty Prusinowskiej teraz dostępna jako wyjątkowa superprodukcja audio tylko w Woblinku! Dołącz do bohaterów książki i wyrusz w emocjonującą podróż w nieznane.

Superprodukcja – Opowiem o tobie gwiazdom

Opowiem o tobie gwiazdom - Edyta Prusinowska
Kup audiobooka Opowiem o tobie gwiazdom na Woblink.com

Książka „Opowiem o tobie gwiazdom” podbiła serca czytelników w całej Polsce i szybko trafiła na listę najlepiej sprzedających się tytułów. Do tej pory czytelnicy mieli możliwość zapoznać się z książką w formie papierowej i elektronicznej, ale wydawnictwo Moondrive postanowiło stworzyć również wyjątkowe słuchowisko! Audiobook, a właściwie serial audio, „Opowiem o tobie gwiazdom” od dziś jest dostępny wyłącznie na Woblink.com!

Astrid po śmierci siostry marzy o jednym – by opuścić rodzinne miasto. Po skończeniu liceum wraz z przyjacielem postanawia wprowadzić w życie swój plan: zostawić za sobą wszystkie dotychczasowe doświadczenia i wyruszyć w podróż. Zapraszają też nowo poznanego kolegę, dzięki któremu coś, co było marzeniem, może stać się rzeczywistością. Czas, który razem spędzą, zbliży ich na tyle, że doprowadzi do rozkwitu kiełkujących uczuć.

„Opowiem o tobie gwiazdom” to opowieść o determinacji młodych ludzi, którzy mimo wielu przeciwności losu i przykrych doświadczeń życiowych dążą do odnalezienia szczęścia. Do superprodukcji została stworzona również piosenka, którą możecie posłuchać tutaj:

 

 

Opowiem o tobie gwiazdom - Edyta Prusinowska

Opowiem o tobie gwiazdom – słuchaj tak, jak lubisz!

Serial audio można odsłuchać w dwóch wersjach – w całości lub w ośmiu odcinkach. Dzięki temu czytelnicy mogą zdecydować czy chcą poznać historię Astrid i Plutona od razu, czy może wolą dawkować sobie przyjemność słuchania w częściach.

W rolach głównych superprodukcji znajdziemy młodych aktorów. Głosu książkowej Astrid udzieli Julia Rocka, a Plutonowi Wiktor Piechowski. Natomiast jako Jajo wystąpi Jakub Dąbrowski, a jako Sydney sama autorka, czyli Edyta Prusinowska. W pozostałych rolach wysłuchamy również głosu Katarzyny Kołeczek, Magdaleny Kumorek, Szymona Mysłakowskiego, Ignacego Martusewicza, Katarzyny Hołyńskiej, Elżbiety Kijowskiej i Artura Świtlaka.

Truskawkowy blond - Edyta Prusinowska
Kup książkę lub ebooka Truskawkowy blond na Woblink.com

 

Edyta Prusinowska – sensacja wśród literatury dla młodzieży

Edyta Prusinowska to blogerka zajmująca się modą, urodą i stylem życia. W internecie jest znana pod pseudonimem Eniiablog. Jej blog śledzą rzesze fanów, a kanał na YouTubie subskrybują tysiące użytkowników. Uwielbia herbatę jaśminową, która pozwala jej się zrelaksować. Pisze opowiadania od najmłodszych lat. Jej debiutancka powieść „Opowiem o tobie gwiazdom” wkrótce po premierze trafiła na listy bestsellerów. W tym momencie Edyta Prusinowska jest również niezwykle znaną osobą na TikToku. Na swoim koncie ma również drugą powieść – „Truskawkowy blond” wydaną również nakładem wydawnictwa Moondrive.

Opowiem o tobie gwiazdom - Edyta Prusinowska