13 października, nakładem Wydawnictwa Marginesy, ukaże się „Dług honorowy” Wojciecha Chmielarza. To kontynuacja pierwszej sensacyjnej powieści autora pt. „Prosta sprawa” z zeszłego roku. Jednak już teraz możecie kupić ją w przedsprzedaży na Woblink.com!

Dług honorowy – Wojciech Chmielarz

„Dług honorowy” to najnowszy tytuł pióra Wojciecha Chmielarza, autora bestsellerowego cyklu kryminalnego z Jakubem Mortką oraz zekranizowanego przez Canal+ „Żmijowiska”. Powieść jest pełną akcji kontynuacją losów bohaterów znanych czytelnikom z pisanej podczas lockdownu i publikowanej w odcinkach na Facebooku „Prostej sprawy”.

Najnowszą powieść Chmielarza, w przedsprzedaży, znajdziecie u nas już dziś! Kupicie ją w promocyjnej cenie 24,90 zł. Pamiętajcie – pełen plik pojawi się na półce w dniu premiery, czyli 13 października.

Dług honorowy
Kup ebooka w przedsprzedaży na Woblink.com

Opis wydawcy:

Powieść sensacyjna mistrza kryminału. O czającym się w ludziach złu i o długach, które zawsze trzeba spłacać.

Wilki to niewielka wieś zagubiona gdzieś nad jeziorem w województwie lubuskim. Miejscową społecznością wstrząsnęła tragedia, kiedy zamordowano tam młodą dziewczynę, której zmasakrowane, na wpół zwęglone ciało odnaleziono na dryfującej po jeziorze łodzi. Policja szybko typuje podejrzanego – mieszkającego niedaleko miejsca zbrodni właściciela łajby, Traszkę, znanego ze skłonności do agresji odludka. Są jednak osoby, które nie wierzą w jego winę.

Bezimienny bohater, znany z Prostej sprawy, pojawia się w Wilkach, nadszedł bowiem czas, by spłacił u Czarnego zaciągnięty dług: ma pomóc w wytropieniu prawdziwego mordercy. Czarny jest przekonany o niewinności Traszki.

Szybko wychodzi też na jaw, że zabójstwo Oli to tylko jedna z wielu tajemnic, od lat toczących niepozorną wieś jak choroba, i dalsze grzebanie w przeszłości może być śmiertelne niebezpieczne.

Dotarcie do prawdy będzie wymagało zmierzenia się z wciąż wiszącym nad okolicą widmem dawnych zbrodni, które miały nigdy nie wyjść na jaw, głęboko zakorzenionymi uprzedzeniami, grupą holenderskich dilerów i wyjątkowo przedsiębiorczą sołtyską, bez której zgody w Wilkach nie dzieje się nic.