Od 14 maja w księgarni Woblink.com możecie kupić, w przedsprzedaży, ebooka najnowszej książki bestsellerowej autorki kryminałów i profilera Bogdana Lacha pt. „Motyw ukryty”. Autorzy przedstawiają najciekawsze sprawy pochodzące z archiwum policyjnego psychologa śledczego. 

„Motyw ukryty” – Katarzyna Bonda, Bogdan Lach

Autorka bestsellerowych kryminałów Katarzyna Bonda i jeden z najwybitniejszych polskich profilerów dr Bogdan Lach opisują w swojej najnowszej książce najbardziej interesujące sprawy z archiwum policyjnego psychologa śledczego. Pokazują czytelnikom kolejne etapy poszukiwań sprawców zbrodni. znajdują dowody i zbierają dane wiktymologiczne tam, gdzie nie ma ich na pierwszy rzut oka. Udowadniają, że dzięki pracy profilera winni zbrodni odpowiedzą za swoje czyny.

Motyw ukryty
Kup ebooka w przedsprzedaży na Woblink.com

Poniższy opis pochodzi od wydawcy:

„Jeden z najbardziej intrygujących reportaży kryminalnych, jakie czytałem.” Michał Fajbusiewicz, Dziennikarz telewizyjny, autor i prowadzący „Magazyn kryminalny 997”

„Współpraca Bogdana Lacha – najlepszego polskiego profilera, z Katarzyną Bondą – wybitnym dziennikarzem śledczym, po raz kolejny zaowocowała bestsellerem. Książkę czyta się z zapartym tchem, ponieważ rzeczywistość kryminalna tworzy najlepsze scenariusze.” dr Jerzy Pobocha, Prezes Polskiego Towarzystwa Psychiatrii Sądowej

„Wciągająca od pierwszych zdań! Lepsza od niejednej powieści kryminalnej, bo opisująca prawdziwe historie! To książka, którą musi przeczytać każdy pasjonat zagadek kryminalnych.” Monika Prześlakowska, Autorka podcastu „Kryminalne historie”

„Na tę książkę czekałam wiele lat. Po premierze Zbrodni niedoskonałej i Pol­skich morderczyń miałam głód reportażowego dzieła Katarzyny Bondy i na­reszcie się doczekałam. Mamy okazję przyjrzeć się zbrodni z bliska, poznać jej kontekst i zobaczyć, że jej początek sięga czasem wielu lat wstecz. Motyw ukryty obnaża prawdziwe oblicze zbrodni: bezsensownej, brutalnej, ohydnej i drastycznej, i daje odpowiedź na pytanie: co musi się stać, by człowiek był w stanie odebrać komuś życie.” Justyna Mazur, Autorka podcastu „Piąte: nie zabijaj”

„Motyw ukryty” to druga wspólna książka duetu Katarzyna Bonda i Bogdan Lach. Pierwszą była „Zbrodnia niedoskonała”, również oparta na autentycznych sprawach kryminalnych. Autorzy na jej kartach pokazują, że zbrodnie doskonałe nie istnieją, w przeciwieństwie do błędów popełnianych w trakcie śledztwa i utrudniających ujęcie sprawy. Wraz z postępem medycyny i technologii każda sprawa, nawet ta sprzed wielu lat, ma szanse na rozwiązanie.

Kup ebooka na Woblink.com

„Motyw ukryty” – przedsprzedaż na Woblink.com

Ebooka „Motyw ukryty” Katarzyny Bondy i Bogdana Lacha możecie znaleźć już dzisiaj w księgarni internetowej Woblink.com – w promocyjnej cenie 23,90 zł. Pełen plik pojawi się na wirtualnej półce w dniu premiery, 20 maja.

Motyw ukryty