Przedstawiamy wam kolejną bezsenną Noc Ebooków! Już dziś od godziny 18.00 do 6:00 następnego dnia w naszym sklepie internetowym znajdziecie 200 ebooków w wyjątkowych cenach 10,99 i 11,99! Do tego mamy dla was wyjątkowy konkurs!

Noc Ebooków!

Już dziś, w nocy z 14 na 15 maja, w naszym sklepie internetowym znajdziecie 200 ebooków w wyjątkowych cenach – 10,99 i 11,99! Żeby więcej nie przedłużać, przedstawiamy wam kilka najciekawszych pozycji, które możecie kupić tej nocy!

ebooków noc promocja
Skorzystaj z promocji Noc Ebooków na Woblink.com

3x Dowody na Istnienie

Bez wątpienia najlepszym kąskiem w tym zestawieniu jest ebook książki nagrodzonej Nagrodą Literacką „Nike” 2019, czyli „Nie ma” Mariusza Szczygła. Wśród innych wartych uwagi tytułów wydawnictwa Dowody na Istnienie znalazł się wstrząsający reportaż o mrocznej stronie Kanady, czyli „27 śmierci Toby’ego Obeda”. Książka Joanny Gierak-Onoszko znalazła się w finale tegorocznej Nagrody im. Ryszarda Kapuścińskiego. Trzecią mocną pozycją z Dowodów na Istnienie jest reportaż Kamila Bałuka o klinice w Barendrechcie, której szef Jan K. stosował rewolucyjną metodę poprawiającą skuteczność zapłodnień. W sekrecie przed swoimi klientami mieszał nasienia różnych mężczyzn. Przyszłym rodzicom podawał fałszywe dane. Po latach okazało się, że wykorzystywał również swoje nasienie.

nie ma noc ebooków
Kup ebooka w promocji na Woblink.com

Opowiem ci o zbrodni x2

W cenie 10,99 możecie kupić dwie części literackiego eksperymentu pt. „Opowiem ci o zbrodni”. Czołowi polscy pisarze kryminałów podjęli się opisania prawdziwych zbrodni, które zostały popełnione w Polsce na przestrzeni ostatnich kilkudziesięciu lat. Dodatkowo opisali swoje rytuały związane z pisaniem i sposoby pozyskiwaniu materiałów do swoich opowieści. W projekcie wzięli udział m.in. Wojciech Chmielarz, Katarzyna Bonda, Igor Brejdygant i Katarzyna Puzyńska. Książce towarzyszył program telewizyjny emitowany w Polsat Crime+Investigation. W Gospodarzem programu był Michał Fajbusiewicz, legendarny prowadzący program „997”. W promocji znajdziecie również jego autobiograficzną książkę pt. „Fajbus. 997 przypadków z życia”.

noc ebooków opowiem ci o zbrodni
Kup ebooka w promocji na Woblink.com

Książkowe Klimaty

W trakcie Nocy Ebooków w cenie 10,99 kupicie również pozycje Wydawnictwa Książkowe Klimaty. Wśród nich m.in. „Księgę szeptów”, książkę wyróżnioną Nagrodą Literacką Europy Środkowej Angelus, opowieść o pogromie Ormian w 1905 roku czy „Słoń na Zemplinie”, czyli zbiór reportaży i opowieści o Słowacji. Przypominamy, że równolegle trwa promocja na całą ofertę Wydawnictwa Książkowe Klimaty – ebooki wrocławskiego wydawcy możecie kupić w księgarni internetowej Woblink za połowę ceny.

noc ebooków książkowe klimaty
Kup ebooka w promocji na Woblink.com

Wydawnictwo Czarne

W promocji nie mogło zabraknąć ebooków Wydawnictwa Czarne. Pierwszym z nich jest książka „Historie fandomowe” Tomasza Pindela o polskim fandomie fantastycznym. To wielki ruch fanów kina, literatury, komiksu czy gier. Autor opowiada nie tylko o kontrkulturze, ale także o alter kulturze, trzecim obiegu i o pełnym dynamiki twórczym środowisku.

Noc Ebooków Historie fandomowe
Kup ebooka w promocji na Woblink.com

Kolejnym ebookiem jest „Zaraza. Mitologia dżumym, cholery i AIDS” Moniki Sznajderman. To wznowienie wydanej 26 lat temu książki dotyczącej mitologii plagi, studium jej rytualnych korzeni i przeobrażeń kulturowych. Książka aktualna – przede wszystkim obecnie. Autorka pokazuje, że epidemia to zjawisko graniczne, dotykające każdego, bez względu na majątek czy status. Również fani kryminału znajdą coś dla siebie – nasze propozycje to „Łaska” Anny Kańtoch, klimatyczna opowieść i zbrodni w czasach PRL-u i „W imię natury” Jędrzeja Pasierskiego o złu kryjącym się zaraz pod powierzchnią. Wszystkie cztery tytuły kupicie w cenie 10,99.

w imie natury noc ebooków
Kup ebooka w promocji na Woblink.com

Leonardo da Vinci 

Fanom opasłych biografii polecamy książkę Waltera Isaacsona poświęconą życiu Leonarda da Vinci – jednego z najwybitniejszych artystów w dziejach ludzkości. To przeszło 800-stronicowa, bogato ilustrowana opowieść o człowieku, który zrewolucjonizował podejście do sztuki, nauki i techniki. 

da vinci promocja noc ebooków
Kup ebooka w promocji na Woblink.com

Powieści Sigríður Hagalín Björnsdóttir

W tegorocznej promocji znalazły się również powieści islandzkiej pisarki Sigríður Hagalín Björnsdóttir. Jej pierwsza powieść „Wyspa” została wybrana najlepszym debiutem literackim ostatnich lat. To połączenie political fiction, dystopii i thrillera, a także błyskotliwa diagnoza współczesnego świata. „Wyspę” znajdziecie u nas w wyjątkowo korzystnej cenie – 10,99. Druga powieść Sigríður Hagalín Björnsdóttir, „Święte słowo”, to dramat rodzinny pełen mrocznego klimatu Islandii. Przyrodnie rodzeństwo wychowuje się w nieszablonowej rodzinie. Mimo dzielących ich różnic łączy ich silna więź. Po latach jedno z nich znika bez śladu. Ten tytuł znajdziecie w cenie 11,99. 

Kup ebooka w promocji na Woblink.com

Pauza

Podczas Nocy Ebooków kupicie ebooki od Wydawnictwa Pauza, a wśród nich m.in. „Nocny prom do Tangeru” Kevina Barry’ego i „Przyjaciel” Sigrid Nunez. Oba w cenie 11,99. „Przyjaciel” to nagrodzona prestiżową National Book Award powieść o przyjaźni, miłości, śmierci, a także o wartościach jakie do życia człowieka wnoszą zwierzęta. Z kolei „Nocny prom do Tangeru” to historia dwóch mężczyzna czekających w porcie na tytułowy prom. Jak się tam znaleźli i co ich łączy? Kevin Barry proponuje czytelnikom pełną napięcia opowieść o miłości, przyjaźni, przestępczym życiu i zdradzie. 

Nocny prom do Tangeru noc ebooków
Kup ebooka w promocji na Woblink.com

Kryminały Marka Krajewskiego 

Marek Krajewski to najpopularniejszy polski autor kryminałów, znany z zamiłowania do Wrocławia, retro kryminału oraz filologii klasycznej. Fabuły jego powieści rozgrywają się w większości we Wrocławiu pierwszej połowy zeszłego wieku. Pisze przede wszystkim dwie serie – o komisarzu Eberhardzie Mocku i o komisarzu Edwardzie Popielskim. Serię o Mocku, bezwzględnym funkcjonariuszu prowadzącym śledztwa w sprawach zagadkowych i często bardzo brutalnych morderstw, otwiera powieść „Śmierć w Breslau”. Rok 1933, Wrocławiem wstrząsa okrutna zbrodnia. Odnaleziono zmasakrowane zwłoki dwóch kobiet i tajemnicze zdanie napisane ich krwią. Do pracy nad sprawą został przydzielony Eberhard Mock. „Erynie” to powieść kryminalna z komisarzem Edwardem Popielskim w roli głównej. Mężczyzna będzie musiał zmierzyć się ze sprawą strasznej zbrodni popełnionej na małym chłopcu. A to dopiero początek. Kim może być następna ofiara? Obie książki Marka Krajewskiego znajdziecie u nas w cenie 11,99. 

erynie
Kup ebooka w promocji na Woblink.com

Pełną listę tytułów, jakie znalazły się w promocji z okazji nocy ebooków znajdziecie TUTAJ. Na zakończenie obiecany konkurs! 

https://www.facebook.com/woblink/posts/3093502444042805