15 stycznia nakładem Wydawnictwa Marginesy, ukaże się „Podróż Cilki” – kontynuacja „Tatuażysty z Auschwitz”, bestsellera autorstwa Heather Morris. Już teraz możecie kupić go w przedsprzedaży na Woblink.com.

„Podróż Cilki” – przedsprzedaż

PRZEDSPRZEDAŻ! Ebooka „Podróż Cilki” możecie kupić już dziś na Woblinku, w okazyjnej cenie, za  23,99 zł. Pełny plik pojawi się na Twojej półce w dniu premiery, czyli 15 stycznia.

„Podróż Cilki” – kontynuacja bestsellera Heather Morris

„Podróż Cilki” to kontynuacja bestsellera „Tatuażysta z Auschwitz”. Historia młodej Cilki, która po wyzwoleniu obozu została zesłana na Sybir. Nowa książka Morris to opowieść o cierpieniu, odwadze, człowieczeństwie i nadziei.

Styczeń 1945 roku. Po trwającym blisko trzy lata pobycie w Auschwitz, dziewiętnastoletnia Cilka Klein zobaczyła żołnierzy Armii Czerwonej i podobnie, jak garstka innych ocalałych więźniów, miała nadzieję na koniec koszmaru. Niestety – dziewczyna została oskarżona przez komunistyczne władze o kolaborację i skazana na piętnaście lat łagru w głębi Związku Radzieckiego, na Syberii.

Podróż Cilki premiera
Kup ebooka w przedsprzedaży za 23,99 zł na Woblink.com

Tak zaczyna się długa, bolesna podróż Cilki. Młoda kobieta, która w Zagładzie straciła całą rodzinę, musi się zmierzyć nie tylko z trudnymi warunkami życia na nieludzkiej ziemi i pracą ponad siły, ale i ciążącym nad nią poczuciem winy.

W sowieckim łagrze spotyka ludzi dobrych i okrutnych, mądrych i zaślepionych. Nawiązuje przyjaźnie, powoli na nowo uczy się ufać innym, aż w końcu znajduje to, o czym do niedawna nie śmiała nawet marzyć – miłość, która da jej siłę, by myśleć o przyszłości.

Historia losów młodziutkiej dziewczyny, którą Lale, tatuażysta z Auschwitz, uważał za najdzielniejszą osobę, jaką kiedykolwiek poznał. To opowieść o cierpieniu, ale także o niezwykłej odwadze i harcie ducha w obliczu niesprawiedliwości i okrucieństwa. Opowieść o sile, niezłomności, człowieczeństwie i – przede wszystkim – nadziei, nawet w najgłębszych ciemnościach.

Podróż Cilki przedsprzedaż
Znajdź promocję na Woblink.com

„Tatuażysta z Auschwitz” – Heather Morris, Wydawnictwo Marginesy   

“Tatuażysta z Auschwitz” to poruszająca opowieść o miłości w czasie Zagłady. Jest to powieść, która jednocześnie przeraża i daje nadzieję. Książka Morris niedługo po premierze osiągnęła status międzynarodowego bestsellera i do dzisiaj nie schodzi z listy najlepiej sprzedających się tytułów. Na Woblinku książka znalazła się pierwszej dziesiątce najlepiej sprzedających się ebooków zarówno w 2018, jak i 2019 roku!

Tatuażysta z Auschwitz
Kup ebooka za 13,99 zł na Woblink.com

“Tatuażysta z Auschwitz” to oparta na faktach opowieść o miłości w samym sercu piekła na ziemi – w Auschwitz. Lale trafił do obozu w 1942 roku i otrzymał rozkaz, aby tatuować na przedramionach więźniów numery identyfikacyjne, które naznaczą  ich na resztę życia. Podczas jednego z dni dni pracy staje przed nim Gita, w którego Lale zakochuje się z wzajemnością. Tatuażysta wykorzystuje swoją pozycję, aby uratować Gitę.