9 września ruszyła przedsprzedaż ebooka najnowszej powieści Szczepana Twadocha pt. „Pokora”. Mimo że premiera książki odbędzie się 16 września, to już teraz możecie kupić „Pokorę” w formie ebooka na Woblink.com! Pliki pojawią się na waszych wirtualnych półkach równo w dniu premiery.

„Pokora” – przedsprzedaż powieści Szczepana Twardocha

16 września odbędzie się długo wyczekiwana premiera „Pokory” – najnowszej powieści Szczepana Twardocha. Laureat „O!Lśnienia 2016” i autor bestsellerowego „Króla” (premiera serialowej ekranizacji książki już wkrótce!) prezentuje czytelnikom porywającą opowieść o wojnie, rewolucji i miłości. „Pokora” opisywana jest jako epicka historia o Śląsku i Berlinie, Polakach i Niemcach, a także o pożądaniu, uległości oraz władzy. La Belle Époque ginie w okopach wojny światowej. Nowa rzeczywistość rodzi się w bólach. Alois Pokora nie należał do starego świata. Nie należy też do nowego. Syn górnika z Górnego Śląska na każdym kroku spotyka się z odrzuceniem i pogardą. Samotny mężczyzna wierzy wyłącznie  erotyczną relację z perwersyjną Agnes. Jednak w skończonym już świecie, nic nie jest prawdziwe.

W księgarni internetowej Woblink.com ruszyła przedsprzedaż nowej powieści Szczepana Twardocha. Dzięki temu „Pokorę” w wersji ebookowej możecie kupić już dzisiaj. Pełne pliki pojawią się na waszych wirtualnych półkach równo o północy 16 września.

Pokora
Kup ebooka w przedsprzedaży na Woblink.com

„Pokora” – opisy wydawcy

Pożądanie. Władza. Uległość.

Co stracisz, walcząc o godność?

Epicka powieść o rewolucji, wojnie i miłości.

11 listopada 1918. Leutnant Alois Pokora wychodzi ze szpitala na ulice zrewoltowanego Berlina. Stary świat się skończył.

La Belle Époque umarła w okopach I wojny światowej. Nowy świat rodzi się w bólach: na froncie zachodnim i podczas rewolucji, przetaczającej się przez pokonane Niemcy.

Alois nie należał do starego świata, nie należy też do nowego. Syn górnika z Górnego Śląska, zrządzeniem losu wyrwany z proletariackiej rodziny, wszędzie spotyka się z pogardą i odrzuceniem. Samotny i prześladowany, wierzy tylko w erotyczną relację z perwersyjną, dominującą Agnes. Jednak w świecie, który się skończył, nic nie jest prawdziwe.

„Pokora” to porywająca powieść o miłości, wojnie i rewolucji. Epicka historia o Berlinie i Śląsku, o Niemcach i Polakach, o podziałach społecznych i etnicznych. O pożądaniu, władzy, uległości i cenie, jaką płaci się w walce o godność.

Pokora