Urodzinowy konkurs Woblinka – do wygrania czytniki PocketBook!
Aktualności, Konkursy
W tym roku obchodzimy już 11 urodziny! Z tej okazji, oprócz wyjątkowych promocji, przygotowaliśmy dla was konkurs, w którym możecie zgarnąć dwa czytniki ebooków: PocketBook Touch HD 3 i PocketBook Touch Lux 5 Ruby Red. Wszystkie szczegóły znajdziecie w artykule oraz na naszym facebookowym fanpage’u. Zachęcamy do udziału i życzymy powodzenia!
Konkurs z okazji urodzin Woblinka – do wygrania czytniki PocketBook
W tym roku obchodzimy 11 urodziny, a wiadomo, że urodziny bez konkursu się nie liczą 🙂 Dlatego też, dzięki uprzejmości firmy PocketBook, przygotowaliśmy dla Was zabawę urodzinową, w której do wygrania są dwa czytniki PocketBook:


Co należy zrobić żeby wygrać?
Aby wziąć udział w konkursie należy napisać LEPIEJA* o czytaniu 

Lepiej powinien zostać umieszczony w komentarzu pod postem konkursowym do 12.12.2021 do godziny 23:59 

Ilość zgłaszanych LEPIEJI nieograniczona.
Regulamin konkursu znajdziecie pod linkiem: https://woblink.com/pl/konkurs_11urodziny_woblinka
Powodzenia! 

*Lepiej to krótki, jednozdaniowy, groteskowy wierszyk składający się standardowo z dwóch wersów. Forma została wynaleziona przez Wisławę Szymborską, nazwę nadał jej sekretarz noblistki – Michał Rusinek. Pierwszy wers lepieja opisuje zazwyczaj przykrą sytuację/zdarzenie, drugi natomiast stwierdza, że jest to i tak lepsze od czegoś (wydawałoby się) nieszkodliwego.
Np: Lepiej już bez butów chodzić, niż się książką nie nagrodzić.
Lepiej jest już spać na sianie, niż nie bawić się w czytanie.
Related Posts
Kategorie
- Aktualności (449)
- Audiobooki (16)
- Bez kategorii (27)
- Ciekawostki o pisarzach (46)
- Ebooki (43)
- Fantastyka (24)
- Filmy na podstawie książek (19)
- Formaty (4)
- Kategorie książek (17)
- Konkursy (14)
- Kryminał (38)
- Książki 2019 (16)
- Książki dla dzieci (7)
- Książki na podstawie filmów (5)
- Książki papierowe (18)
- Książki tygodnia (2)
- Literatura młodzieżowa (7)
- Nagrody literackie (97)
- Nowości na Woblinku (172)
- O książkach (135)
- Premiery książek (80)
- Rankingi książek (57)
- Recenzje książek (34)
- Rynek wydawniczy (179)
- Zapowiedzi książek (53)