4 sierpnia ruszyła przedsprzedaż ebooka najnowszej powieści Roberta Małeckiego pt. „Żałobnica”. Mimo że premiera odbędzie się 12 sierpnia, to już dziś możecie książkę w formie ebooka kupić na Woblink.com. Dzięki temu będziecie mieć pewność, że równo w dniu premiery, plik pojawi się na waszej półce!

Żałobnica – premiera i przedsprzedaż ebooka

12 sierpnia odbędzie się premiera „Żałobnicy” – najnowszej powieści Roberta Małeckiego. Tym razem autor cyklu laureat Nagrody Wielkiego Kalibru, autor cyklu z Bernardem Grossem w roli głównej, powraca z powieścią spoza serii. Tytułowa żałobnica otrzymuje w spadku po mężu dobrze prosperujące przedsiębiorstwo i pokaźny majątek. Niestety skrywane przez lata tajemnice prowadzą do niechybnej katastrofy. Ktoś bowiem zaczyna manipulować informacjami z przeszłości, mając realny wpływ na przyszłość. W księgarni internetowej Woblink wystartowała przedsprzedaż ebooka! Dzięki temu będziecie mieć pewność, że równo w dniu premiery, plik pojawi się na waszej półce! Równo o północy 12 sierpnia, pliki przedsprzedażowe zostaną podmienione. Przy okazji znajdziecie promocję, w której wszystkie książki Roberta Małeckiego kupicie w bardzo przystępnych cenach!

Żałobnica przedsprzedaż ebook
Kup ebooka w przedpremierze na Woblink.com

Żałobnica – opis wydawcy

Zmarli zawsze zabierają tajemnice do grobu.

Tym razem zrobili wyjątek. Gdyby to był idealny związek, Anna jeszcze długo nie wyszłaby z żałoby po wypadku męża i pasierbicy.

Ale to nie było idealne życie. Ani idealne małżeństwo. Anna bowiem nie była idealną żoną i macochą. W pogoni za szczęściem mogła znieść wiele, jednak śmierć bliskich zniszczyła wszystko z siłą sztormu. Żałobnica, piękna kobieta po trzydziestce, dziedziczy po śmierci męża świetnie prosperujące przedsiębiorstwo i spory majątek.

Niestety skrywane głęboko tajemnice po latach wypływają na wierzch i Anna orientuje się, że ktoś zaczyna manipulować jej życiem. Kobietę zalewa fala strachu, ale zanim wpadnie w nieprzeniknioną toń, będzie musiała stawić czoła mrocznej przeszłości. I zrobi to. Tym bardziej, że ukrywa jeszcze jeden sekret…

Hipnotyzujący thriller o samotności, sile rażenia kłamstw i toksycznej przyjaźni, która karmi żądzę zemsty.