23 marca swoją premierę będzie miała najnowsza książka Remigiusza Mroza „Afekt”. Jednak już od dzisiaj ebooka tego tytułu możecie kupić, w przedsprzedaży, na Woblink.com! „Afekt” to trzynasty tom bestsellerowej serii z Joanną Chyłką. Tym razem bohaterka będzie musiała zmierzyć się z najtrudniejszą sprawą w dotychczasowej karierze.

„Afekt” – przedsprzedaż najnowszej książka Remigiusza Mroza

Trzynasty tom poczytnego cyklu Remigiusza Mroza – dostępny w przedsprzedaży na Woblink.com

Pracując w nowej kancelarii prawnej Joanna Chyłką będzie musiała stanąć przed zawodowym koszmarem. Zostaje jej przydzielone zadanie obrony pedofila. Dodatkowo sytuację komplikuje fakt, że oskarżony to brat jednego z najważniejszych polskich polityków – przodującego w sondażach przedwyborczych kandydata na prezydenta. Sprawę śledzą wszystkie media, a jej finał ma przesądzić nie tylko tym, co stanie się z oskarżonym, ale również o wyniku zbliżających się wyborów.

Sytuacja zawodowa Joanny z każdym krokiem komplikuje się coraz bardziej, ale to dopiero początek jej problemów. Te prawdziwe zaczną się, gdy do życia Kordiana powróci pewna dziewczyna z przeszłości.

Afekt
Kup ebooka w przedsprzedaży na Woblink.com

Afekt” to najnowsza, trzynasta część serii o Joannie Chyłce. Wcześniej w ramach cyklu ukazały się następujące tytuły: „Kasacja” (2015), „Zaginięcie” (2015), „Rewizja” (2016), „Immunitet” (2016), „Inwigilacja” (2017), „Oskarżenie” (2017), „Testament” (2018), „Kontratyp” (2018), „Umorzenie” (2019) , „Wyrok” (2019), „Ekstradycja” (2020) i „Precedens” (2020).

Uwaga! Pamiętaj, że kupujesz książkę w przedsprzedaży, pełny plik pojawi się na Twojej wirtualnej półce w dniu premiery, czyli 23 marca. Nie zapomnij o odświeżeniu półki. 

Afekt