Remigiusz Mróz, Szczepan Twardoch, Jo Nesbø i Camilla Läckberg – książki tych autorów, w formie ebooków, kupowaliście we wrześniu najczęściej. W pierwszej dziesiątce bestsellerów tego miesiąca znalazły się prawie same nowości. Największą popularnością cieszyły się kryminały, thrillery i literatura piękna. Oto bestsellery wrzesień 2020.

Bestsellery wrzesień 2020 – ebooki

I miejsce: Precedens – Remigiusz Mróz

Pierwsze miejsce na liście bestsellerów września zajmuje najnowsza powieść Remigiusza Mroza „Precedens”. To dwunasty tom cyklu o Joannie Chyłce. Tym razem do prawniczki zgłasza się jedna z czołowych polskich aktorek. Kobieta twierdzi, że za chwilę popełni przestępstwo i chce, aby to właśnie Joanna ją broniła. Zanim Chyłka ma szansę podjąć decyzję i zapobiec ewentualnej zbrodni, jest już za późno. Aktorka morduje swoją ofiarę, a wszystko transmituje w mediach społecznościowych. Śledczy pracujący nad sprawą mają niepodważalne dowody – nagrania i ślady DNA. Nie mają wątpliwości co do winy kobiety, która jednak nie przyznaje się do morderstwa. Zapewnia Chyłkę i Kordiana, że popełniła zbrodnię doskonałą.

Bestsellery wrzesień 2020
Kup ebooka na Woblink.com

II miejsce: – Ina Nacht

Na listę bestsellerów Woblinka trafił pierwszy tom serii z Kotliny Kłodzkiej autorstwa Iny Nacht. Tytuł ten był naszym najnowszym „kotem w worku”. „Sprawdź, czy ktoś za tobą nie stoi” to połączenie intrygujących zagadek, mrocznych tajemnic i emocji. Tłumaczka Sonia przenosi się do osady Białe położonej w Kotlinie Kłodzkiej. Spodziewa się tam spokoju i ciszy. Stary dom oczarował kobietę swoją atmosferą, jednak zaledwie kilka dni później okolica zaczęła odkrywać przed Sonią mroczne sekrety. Karina jest młodą policjantką, która właśnie otrzymała pracę w kłodzkim wydziale kryminalnym. Trafia do zespołu unikających pracy samców alfa – jeden z nich chce zawładnąć jej życiem.

Kup ebooka na Woblink.com

III miejsce: Pokora – Szczepan Twardoch

Podium zamyka „Pokora” Szczepana Twardocha. To z pewnością jedna z najbardziej wyczekiwanych premier września. 11 listopada, tytułowy leutnant Pokora opuszcza berliński szpital i trafia prosto na zrewoltowane ulice. La Belle Époque odchodzi w niebyt, a nowy świat rodzi się w ogromnych bólach. Alois Pokora trwa w zawieszeniu: nie należał do starego świata, nie należy też do nowego. Przez swoje pochodzenie na każdym kroku zmaga się z odrzuceniem i pogardą. Jedynym w co wierzy jest pełna erotyzmu relacja z perwersyjną Agnes.

Bestsellery wrzesień 2020
Kup ebooka na Woblink.com

IV miejsce: Królestwo – Jo Nesbø

Czwarte miejsce przypadło w udziale najnowszej powieści norweskiego mistrza kryminału, Jo Nesbø. Tym razem autor przenosi czytelników do małej wioski położonej w górach, w której mieszka mechanik Roy. Mężczyzna prowadzi proste i spokoje życie. Pewnego dnia pojawia się u niego przedsiębiorczy brat Carl, który składa Royowi propozycję budowy hotelu. W życiu mężczyzn zaczynają pojawiać się sekrety z przeszłości. W tym samym czasie miejscowy policjant wznawia śledztwo w sprawie śmierci rodziców braci.

Bestsellery wrzesień 2020
Kup ebooka na Woblink.com

V miejsce: Srebrne skrzydła – Camilla Läckberg

„Srebrne skrzydła” to drugi tom cyklu Faye i kontynuacja powieści „Złota klatka”. Po zakończeniu wyjątkowo toksycznej relacji Faye zaczyna nowe życie. Jej eks mąż trafił do więzienia, a ona wreszcie może swobodnie rozwijać swoją karierę. Kobieta myślała, że najgorsze jest już za nią, ale szybko okazuje się, że nie mogła się bardziej mylić.

Kup ebooka na Woblink.com

VI miejsce: Powrót z Bambuko – Katarzyna Nosowska

Pierwsza książka autorstwa Katarzyny Nosowskiej, „A ja żem jej powiedziała” okazała się sukcesem. Nie dziwi więc, że niedługo później ukazał się kolejny zbiór jej tekstów. „Powrót z Bambuko” to gwarantowana to gwarantowana dawka humoru i celnych obserwacji.

Bestsellery wrzesień 2020
Kup ebooka na Woblink.com

VII miejsce: Ok, amen – Nina Solomin

Siódme miejsce na liście bestsellerów września zajął reportaż o ultraortodoksyjnych Żydach „Ok, amen” Niny Solomin. Autorka odkrywa przed czytelnikami sekrety zamkniętej społeczności nowojorskich chasydów Satmar pokazując jak wygląda codzienne życie jej członków. Zachęcamy do sprawdzenia wywiadu z autorką. Znajdziecie go na portalu Czytaj PL.

Kup ebooka na Woblink.com

VIII miejsce: Narzeczona na dłużej – Monika Serafin

Na ósme miejsce trafiła powieść „Narzeczona na dłużej” Moniki Serafin. To drugi tom o udawanej narzeczonej, która miała być tylko na chwilę, a została na dłużej. Wszystko runęło po burzliwej wymianie zdań między Mackenzie Wilson a Quintenem Warrickiem. Mężczyzna nie może zapomnieć o Mackenzie. Również ona tęskni za Quintenem. Jak potoczą się dalsze losy pary?

Bestsellery wrzesień 2020
Kup ebooka na Woblink.com

IX miejsce: Burzliwe czasy – Mario Vargas Llosa

Kolejne miejsce przypadło najnowszej powieści Mario Vargasa Llosy, laureata Nagrody Nobla w dziedzinie literatury w 2010 roku. Akcja „Burzliwych czasów” rozgrywa się w Gwatemali lat 50. XX wieku. Baron owocowy zatrudnia kontrowersyjnego i znanego specjalistę PR, Edwarda Bernaysa. Nie wie jednak, że ta decyzja sprowadzi na niego zainteresowanie CIA i w konsekwencji doprowadzi do jednej z największych akcji tajnych służb USA w Ameryce Łacińskiej.

Kup ebooka na Woblink.com

X miejsce: Warszawianka – Ida Żmiejewska

Pierwszą dziesiątkę zamyka powieść Idy Żmiejewskiej „Warszawianka”. Warszawa, 1885 rok. W miejskim burdelu zamordowano znanego adwokata. Sprawę prowadzą sędzia śledczy i młody rosyjski policjant. W czasie pracy nad sprawą policjant poznaje córkę zmarłego. Między młodymi ludźmi stopniowo rodzi się poważne uczucie.

Kup ebooka na Woblink.com

Bestsellery lipiec 2020 – druga dziesiątka

XI miejsce: Jak czytać ludzi – radzi agent FBI – Robin Dreeke, Cameron Stauth

XII miejsce: Osobisty przewodnik po Pradze – Mariusz Szczygieł

XIII miejsce: Seksuolożki 2. Nowe rozmowy – Marta Szarejko

XIV miejsce: Jak myśleć o sobie dobrze? O sztuce akceptacji i życiu bez lęku – Stefanie Stahl

XV miejsce: Diuna – Frank Herbert

XVI miejsce: Król – Szczepan Twardoch

XVII miejsce: Odkryj swoje wewnętrzne dziecko – Stefanie Stahl

XVIII miejsce: Wyrwa – Wojciech Chmielarz

XIX miejsce: Problem trzech ciał – Liu Cixin

XX miejsce: Złączeni zemstą – Cora Reilly

Wszystkie ebooki z powyższej listy znajdziecie u nas w promocyjnych cenach! Promocja potrwa do 15 października.

Bestsellery wrzesień 2020