Już od 19 października, tylko na Woblinku, możecie kupić ebooka najnowszej powieści Marka Krajewskiego. „Moloch” to dziesiąty tom serii kryminalnej o komisarzu Eberhardzie Mocku. Tym razem Mock będzie odkrywał przerażające powiązania pomiędzy tajnym okultystycznym stowarzyszeniem, a budowniczymi miasta przyszłości w samym centrum Wrocławia.

„Moloch” Marka Krajewskiego – przedpremiera

Premiera książki zapowiedziana jest na 28 października, jednak już teraz możecie ją kupić, w formie ebooka, na Woblink.com.

Rok 1928, Breslau. W szpitalu psychiatrycznym położonym przy Kletschkau Strasse Eberhard Mock staje twarzą w twarz ze swoją kochanką sprzed lat. Syn i córka kobiety zostali porwani, a wszelki świat po nich zaginął. Po utracie Sophie nic nie wstrząsnęło komisarzem jak owo spotkanie. Hedwig postradała rozum, a o morderstwo dzieci oskarża swojego męża. Mock stopniowo zaczyna dostrzegać coraz więcej rzeczy łączących tajne okultystyczne stowarzyszenie z budowniczymi miasta przyszłości, jakie ma powstać w samym centrum Wrocławia. Nie domyśla się jednak, że mroczne siły pilnie śledzą jego poczynania. Czarne msze odprawiane na cmentarzach, lubieżne praktyki seksualne oraz ludzie, którzy nie cofną się przed niczym, aby osiągnąć swój cel.

 

Moloch
Kup ebooka w przedpremierze na Woblink.com

Marek Krajewski to autor kilkunastu bestsellerowych powieści kryminalnych. Jest laureatem prestiżowych nagród literackich oraz kulturalnych. Filolog klasyczni, a także miłośnik filozofii stoickiej.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o powieściach Marka Krajewskiego oraz o samym autorze zachęcamy do lektury wywiadu zamieszczonym na portalu Czytaj PL. Nie czytaliście dotąd żadnej książki twórcy Mocka? Polecamy artykuł „Jak prawidłowo czytać powieści Marka Krajewskiego„.

Z okazji przedpremiery „Molocha” inne ebooki autora znajdziecie u nas w promocyjnych cenach.