Remigiusz Mróz, Jo Nesbø, Mariusz Sepioło, Ida Żmiejewska, Joanna Jax – książki tych pisarzy i pisarek, w formie ebooków, kupowaliście we wrześniu najczęściej. W pierwszej dziesiątce bestsellerów tego miesiąca znalazło się wiele nowości, zwłaszcza tych kryminalnych. Nie zabrakło też powieści obyczajowych i tytułów z literatury faktu. Oto bestsellery wrzesień 2021.

Bestsellery wrzesień 2021 – ebooki

I miejsce: Egzekucja – Remigiusz Mróz

Wrześniową listę bestsellerów otwiera najnowsza powieść Remigiusza Mroza pt. „Egzekucja”. To czternasty tom bestsellerowego cyklu z Joanną Chyłką w roli głównej. Tym razem bohaterka stara się za wszelką cenę odszukać zaginionego Kordiana Oryńskiego. W celu zapewnienia sobie funduszy na poszukiwania prowadzi biuro porad prawnych. Nieoczekiwanie zgłasza się do niej policjant oskarżony o zabójstwo cywila.

Egzekucja - Remigiusz Mróz; Bestsellery wrzesień 2021
Kup ebooka na Woblink.com

II miejsce: Wiek paradoksów. Czy technologia nas ocali? – Natalia Hatalska

Drugie miejsce zajmuje książka „Wiek paradoksów” Natalii Hatalskiej. Autorka pisze w niej o najważniejszych problemach współczesnego świata takich jak manipulacja, samotność czy dezinformacja, a także prowokuje do zatrzymania się i spojrzenia inaczej niż dotychczas na rzeczywistość XXI wieku.

Wiek paradoksów - Natalia Hatalska; Bestsellery wrzesień 2021
Kup ebooka na Woblink.com

III miejsce: Zazdrość – Jo Nesbø

Podium zamyka zbiór opowiadań Jo Nesbø, w którym autor w charakterystyczny dla siebie sposób będzie konfrontował czytelnika z nieprzewidywalnymi skutkami zazdrości, zdrady i pożądania.

Zazdrość - Jo Nesbo
Kup ebooka na Woblink.com

IV miejsce: Jak wychować rapera – Marcin Matczak

Zaraz za pierwszą trójką uplasował się bezradnik Marcina Matczaka pt. „Jak wychować rapera”. To książka o relacji ojca z synem, potrzebie rebelii i patodemokracji.

Jak wychować rapera - Marcin Matczak
Kup ebooka na Woblink.com

V miejsce: Dziecko z walizki – Paulina Cedlerska

Na listę bestsellerów Woblinka trafiło „Dziecko z walizki” Pauliny Cedlerskiej. Tytuł ten był naszym najnowszym „kotem w worku”. Klara porzuca swoje życie w Olsztynie i podejmuje wymarzoną pracę w wiejskiej szkole. Na miejscu wszystko okazuje się być dużo bardziej skomplikowane. Dodatkowo nauczycielka wpada w obsesję na punkcie rozwiązania tajemnicy porzuconej na szosie, czerwonej walizki.

Kup ebooka na Woblink.com

VI miejsce: Klerycy. O życiu w polskich seminariach – Mariusz Sepioło

Mariusz Sepioło, znany z takich tytułów jak „Himalaistki”, czy „Nanga Dream”, wraca z kolejną głośną książką. W „Klerykach” autor bestsellerowych reportaży pokazuje całą prawdę o życiu w polskim seminarium. Odbywa rozmowy z księżmi – byłymi, przyszłymi i obecnymi – nie unikając trudnych tematów jak molestowanie, skandale, homoseksualizm i polityka.

Klerycy - Mariusz Sepioło; Bestsellery wrzesień 2021
Kup ebooka na Woblink.com

VII miejsce: Wybaczam ci – Remigiusz Mróz

„Wybaczam ci” to druga książka Remigiusza Mroza, która trafiła do pierwszej dziesiątki wrześniowych bestsellerów. Tym razem autor postawił na pełen napięcia, klimatyczny thriller psychologiczny o mrocznych sekretach, grze pozorów i małżeńskich tajemnicach.

Kup ebooka na Woblink.com

VIII miejsce: Duchy minionych lat. Tom 3: Jesienne pożegnanie – Joanna Jax

Na ósme miejsce trafiła powieść Joanny Jax ukazująca losy kolejnego pokolenia bohaterów uwielbianej przez czytelników sagi „Prawda zapisana w popiołach”. Bohaterowie dotąd borykający się z duchami przeszłości, teraz będą musieli zmierzyć się z własnymi problemami, jakie zesłał na nich los.

Kup ebooka na Woblink.com

IX miejsce: Sprawa 1569 – Jørn Lier Horst

„Sprawa 1569” to piętnasty tom z cyklu książek o komisarzu Williamie Wistingu. W czasie urlopu komisarz znajduje w skrzynce pocztowej tajemniczy list. W środku znajduje pojedynczą kartę papieru z jedną linijką tekstu: 12-1569/99. Sygnatura akt sprawy prowadzi Williama do morderstwa sprzed lat.

Kup ebooka na Woblink.com

X miejsce: Warszawianka. Od zmierzchu do świtu – Ida Żmiejewska

Pierwszą dziesiątkę zamyka najnowsza powieść Idy Żmiejewskiej „Warszawianka. Od zmierzchu do świtu”. Warszawa 1894 roku, karnawał. Całe miasto bawi się w najlepsze, dopóki szampańskiej zabawy nie przerywa morderstwo. W trakcie pewnego balu ginie autorka rubryki towarzyskiej jednej z warszawskich gazet. Sędzia śledczy Jerzy Szuster i komisarz policji Aleksander Woronin starają się rozwiązać sprawę zbrodni, jednak ich wysiłki nie przynoszą żadnego efektu. Wszyscy podejrzani mają alibi nie do podważenia, a jedyny dowód rzeczowy w posiadaniu policji i stłuczona butelka. Tymczasem w mieście dochodzi do kolejnego zabójstwa…

Warszawianka. Od zmierzchu do świtu – Ida Żmiejewska; Bestsellery wrzesień 2021
Kup ebooka na Woblink.com

Bestsellery wrzesień 2021 – druga dziesiątka

XI miejsce: 11 września. Dzień, w którym zatrzymał się świat – Mitchell Zuckoff

XII miejsce: Krwawy obowiązek. Sophia – Amelia Sowińska

XIII miejsce: Billy Summers – Stephen King

XIV miejsce: Złamane więzi – Cora Reilly

XV miejsce: Ty albo żadna – Magdalena Kordel

XVI miejsce: Przeżyj rok w średniowieczu – Dariusz Guzik

XVII miejsce: Sen o okapi – Mariana Leky

XVIII miejsce: Ucieczka od bezradności – Tomasz Stawiszyński

XIX miejsce: Matka roku – Gabriela Gargaś

XX miejsce: Nie w humorze – Fran Lebowitz

Wszystkie ebooki z powyższej listy znajdziecie u nas w promocyjnych cenach! Promocja trwa do 14 października.