Już dziś, 4 sierpnia, rusza przedsprzedaż ebooka najnowszej powieści Andrzeja Ziemiańskiego pt. „Cyberpunk. Odrodzenie”. Mimo że premiera odbędzie się 12 sierpnia, to już dziś możecie książkę w formie ebooka kupić na Woblink.com. Dzięki temu będziecie mieć pewność, że równo w dniu premiery, plik pojawi się na waszej półce!

Cyberpunk. Odrodzenie – premiera i przedsprzedaż ebooka

12 sierpnia odbędzie się premiera „Cyberpunk. Odrodzenie” – najnowszej powieści Andrzeja Ziemiańskiego. Tym razem autor kultowej „Achai” przenosi czytelników w bliżej nieokreśloną przyszłość do Zakazanego Miasta. Książka ukaże się nakładem Wydawnictwa Akurat. Już dziś w księgarni internetowej Woblink startuje przedsprzedaż ebooka! Dzięki temu będziecie mieć pewność, że równo w dniu premiery, plik pojawi się na waszej półce! Równo o północy 12 sierpnia, pliki przedsprzedażowe zostaną podmienione.

cyberpunk odrodzenie ebook przedpremiera
Kup ebooka w przedpremierze na Woblink.com

Cyberpunk. Odrodzenie – opis wydawcy

„Cyberpunk. Odrodzenie” pozwala zanurzyć się w otchłani gigantycznego, rozświetlonego neonami miasta, w którym rządzą zbrodnia i nauka przyszłości.

Okryte mgłą i spowite deszczem wieżowce, wąskie, zatłoczone uliczki, pulsujące neony i wielkoformatowe reklamy dają tło rzeczywistości, w której kwitną przestępczość, nielegalny handel bronią, danymi, a nawet ludzkim ciałem. To świat, w którym jednostka nic nie znaczy, a za los ogółu odpowiadają wielkie korporacje i gangi. To Zakazane Miasto.

Shey Scott – były policjant, wydalony ze służby z powodu śmiertelnej choroby oraz partnerujący mu Lou Landon usiłują namierzyć Axel Staller – bliźniaczą siostrę kobiety, która w biały dzień, mimo najwyższych środków bezpieczeństwa i drobiazgowej kontroli, pod okiem kamer, z niewiadomych przyczyn zamordowała kilkanaście osób.