Remigiusz Mróz, Meg Adams, Wojciech Chmielarz, Marie Benedict, Mariusz Szczygieł, Jojo Moyes – książki tych pisarzy i pisarek, w formie ebooków, kupowaliście w lipcu najczęściej. W pierwszej dziesiątce bestsellerów tego miesiąca znalazło się wiele nowości. Nie zabrakło też tytułów, które już jakiś czas utrzymują się na liście najczęściej kupowanych ebooków, a także takich, które na nią powróciły. Niezmiennie największą popularnością cieszyły się kryminały, powieści obyczajowe i literatura faktu. Oto bestsellery lipiec 2020.

Bestsellery lipiec 2020 – ebooki

I miejsce: Osiedle RZNiW – Remigiusz Mróz

Pierwsze miejsce na liście bestsellerów lipca zajmuje najnowsza powieść Remigiusza Mroza. „Osiedle RZNiW” to pełna napięcia historia kryminalna, świeże spojrzenie na subkulturę hip-hopową z przełomu XX i XXI wieku, a także przejmująca opowieść o ubóstwie, które wciąż jest w Polsce dużym problemem. Nastoletni chłopak mieszkający sam na dwunastym pietrzę jednego z bloków dostaje pewnego dnia dziwnego smsa. Dzień później okazuje się, że jego koleżanka z klasy zaginęła. Nastolatek rozpoczyna poszukiwania dziewczyny na własną rękę.

Bestsellery lipiec 2020
Kup ebooka na Woblink.com

II miejsce: Pokojówka miliardera – Marie Benedict

Na listę bestsellerów Woblinka wraca, wydana w 2018 roku, „Pokojówka miliardera” Marie Benedict. To pełna emocji opowieść o irlandzkiej emigrantce, Clarze Kelley, która przybywa do Stanów Zjednoczonych w poszukiwaniu lepszego życia. Ambitna dziewczyna szybko dostaje posadę pokojówki w domu najbogatszego człowieka w Ameryce. Mężczyzna odkrywa, że Clara ma wyjątkowy dryg do interesów. Dziewczyna zostaje jego sekretnym doradcą. Wszystko zacznie się komplikować wraz z rodzącym się między Clarą i Andrew uczuciem.

Kup ebooka na Woblink.com

III miejsce: Ochroniarz – Meg Adams

Podium zamyka „Ochroniarz” Meg Adams. To historia o zakazanej miłości i ryzykownej grzej, w jakiej będą musieli wziąć udział bohaterowie. Dwudziestoośmioletnia Lena Mejer na pierwszy rzut oka ma wszystko, jednak to tylko pozory. Kiedy znaczna dostawać pogróżki, do jej życia powraca niepokój. Za namową przyjaciół postanawia zatrudnić prywatnego ochroniarza. Nikolaj Aleksandrow zamierza podejść do zadania profesjonalnie, ale nie będzie to proste. Rosnące napięcie między nim, a jego klientką utrudnia mu zadanie, a to dopiero początek kłopotów.

Bestsellery lipiec 2020
Kup ebooka na Woblink.com

IV miejsce: Wyrwa – Wojciech Chmielarz

Czwarte miejsce na liście najczęściej kupowanych ebooków zajęła „Wyrwa” Wojciecha Chmielarza. Najnowsza powieść autora „Żmijowiska” to połączenie klimatycznego thrillera z poruszającą powieścią obyczajową. „Wyrwa” jest opowieścią o dwóch mężczyznach, których łączy uczucie do jednej kobiety. Oboje będą musieli zmierzyć się z tajemnicą jej śmierci, poczuciem straty i głuchą rozpaczą. To także historia pełna splątanych uczuć, trudnej przyjaźni, konsekwencji życiowych błędów i o tym, jak mało można wiedzieć o kimś, z kim mieszka się pod jednym dachem.

Kup ebooka na Woblink.com

V miejsce: Osobisty przewodnik po Pradze – Mariusz Szczygieł

Najnowsza, długo wyczekiwana książka Mariusza Szczygła, w której autor zabiera czytelników do Pragi, swojego ukochanego miasta. Pokazuje ulubione miejsca, restauracje, parki i budynki. W „Osobistym przewodniku po Pradze” znalazło się dużo kameralnym miejscówek mniej obleganych przez turystów, małych księgarni i knajp. To również podróż pełna współczesnej czeskiej kultury – śladem pisarzy, rzeźbiarzy czy malarzy.

Bestsellery lipiec 2020

Kup ebooka na Woblink.com

VI miejsce: Kroki mordercy – Michaela Klevisová

Szóste miejsce na liście bestsellerów lipca zajął czeski kryminał detektywistyczny „Kroki mordercy”. W miejskim lasku na obrzeżach Pragi zostaje zamordowana młoda kobieta. Czy jej podobieństwo do córki mieszkającej w okolicy dziennikarki jest tylko dziwnym zbiegiem okoliczności? Śledztwo w tej sprawie prowadzi inspektor Bergman.

Kup ebooka na Woblink.com

VII miejsce: Miłość i inne obsesje – Liane Moriarty

„Miłość i inne obsesje” Liane Moriarty, autorki „Wielkich kłamstewek” to powieść łącząca historię miłosną z intrygującym thrillerem. Ellen nie wie, co myśleć, kiedy podczas jednej z pierwszych randek Patrick wyznaje jej, że nęka go była dziewczyna. Choć od ich rozstania minęło już kilka lat, jest wciąż obecna w jego życiu. Wie, kiedy mężczyzna wychodzi do pracy, co przygotował synowi na śniadanie i gdzie zabrał Ellen na randkę. Jednak prześladowczyni nie przeraża Ellen, a intryguje ją. Dziewczyna zaczyna zbierać informacje o byłej partnerce Patricka.

Bestsellery lipiec 2020
Kup ebooka na Woblink.com

VIII miejsce: W samym sercu morza – Jojo Moyes

Na ósme miejsce trafiła powieść Jojo Moyes zainspirowana prawdziwą historią autorki. Jennifer odkrywa pełną starych statków plażę. Nie spodziewa się, że to właśnie tutaj znajdzie opowieść o podróży, która zmieniła wszystko.
Koniec wojny, Frances wchodzi na podkład statku, który ma zabrać ją do Anglii. Wszyscy są przekonani, że kobieta płynie do ukochanego, ale podróż jest tylko pretekstem do ucieczki przed przeszłością. Na pokładzie Frances poznaje Henry’ego. To spotkanie będzie jednocześnie najlepszą i najgorszą rzeczą, jaka mogła się im przydarzyć.

Kup ebooka na Woblink.com

IX miejsce: Jak czytać ludzi – radzi agent FBI – Robin Dreeke, Cameron Stauth

Kolejne miejsce przypadło poradnikowy „Jak czytać ludzi”. Jego autorem jest Robin Dreeke, były szef Wydziału Analizy Behawioralnej FBI. Dzięki doświadczeniu, jakie zdobył w pracy w służbach specjalnych, napisał książkę, która może okazać się kluczem do odczytywania motywacji, intencji oraz przewidywania ludzkich zachowań.

Bestsellery lipiec 2020
Kup ebooka na Woblink.com

X miejsce: Strach, który powraca – Magda Stachula

Pierwszą dziesiątkę zamyka najnowsza powieść Magdy Stachuli „Strach, który powraca”. To thriller psychologiczny będący kontynuacją bestsellerowej powieści „Idealna”. W nowej książce autorki czytelnicy poznają dalsze losy Anity i Adama. Czy mroczna przeszłość powróci? Czy Anita ponownie znajdzie się w ogromnym niebezpieczeństwie?

Kup ebooka na Woblink.com

Bestsellery lipiec 2020 – druga dziesiątka

XI miejsce: Drugi brzeg – Joanna Jax

XII miejsce: Serce gangstera – Anna Wolf

XIII miejsce: Niedopasowani – Samantha Young, Kristen Callihan

XIV miejsce: Paranormalne. Prawdziwe historie nawiedzeń – Michał Stonawski

XV miejsce: O tyranii – Timothy Snyder

XVI miejsce: Mazurskie lato – Magdalena Witkiewicz, Agnieszka Lingas-Łoniewska, Agnieszka Olejnik, Karolina Wilczyńska, Krystyna Mirek, Katarzyna Misiołek, Anna H. Niemczynow, Tomasz Kieres

XVII miejsce: Dżentelmen w Moskwie – Amor Towles

XVIII miejsce: Od jednego Lucypera – Anna Dziewit-Meller

XIX miejsce: Pod kluczem – Ruth Ware

XX miejsce: Turbulencje – David Szalay

Wszystkie ebooki z powyższej listy znajdziecie u nas w promocyjnych cenach! Promocja potrwa do 11 sierpnia.