Wakacje w pełni, a my przychodzimy uzbrojeni w najlepsze książkowe rekomendacje! Dzięki naszej specjalnej ofercie wybór wakacyjnych lektur będzie jeszcze łatwiejszy! W akcji Czytaj na okrągło możecie zgarnąć dostęp do kolekcji audiobooków i ebooków zupełnie za darmo i już nic nie powstrzyma przed świetnym spędzeniem lata.

Czytaj na okrągło! Dostęp do audiobooków i ebooków za darmo

Czym jest akcja Czytaj na okrągło? To wakacyjna oferta, w której przy zakupach na Woblink.com można odebrać dostęp do kolekcji audiobooków i ebooków zupełnie za darmo! Jak to działa? Wystarczy, że złożysz zamówienie na ebooki, audiobooki lub książki papierowe za minimum 30 zł, a następnie na na półce w aplikacji Woblink pojawi się dostęp do kolekcji ebooków i audiobooków, które można czytać i słuchać za darmo do końca lipca! Kwota 30 zł musi być zrealizowana w ramach jednego zamówienia, a do akcji wliczają się zakupy złożone po 18 lipca.

 

Jak skorzystać z akcji Czytaj na okrągło?

Czytaj na okrągło

Aby skorzystać z akcji należy pobrać aplikację Woblink. Wystarczy, że pobierzesz aplikację dla urządzeń z systemem Android lub z systemem iOS. Następnie należy zalogować się się na swoją półkę i po złożeniu zamówienia za minimum 30 zł pojawi się dostęp do kolekcji ebooków oraz audiobooków. Wszystkie książki można bezpłatnie czytać i słuchać do 31 lipca 2022 roku.

 

Czytaj na okrągło – jakie ebooki i audiobooki znajdziesz w akcji?

W lipcowej odsłonie akcji znalazło się siedem świetnych pozycji, które z pewnością umilą ostatnie dni lipca. Jeśli jeszcze nie wiesz jaka książka będzie dla Ciebie idealna, przybliżymy Ci wszystkie tytuły, które będzie można znaleźć za darmo.

 

Matrioszka – Patrycja Jurga, Wydawnictwo Otwarte

„Matrioszka” to pierwszy tom z serii Rosyjska Mafia. Matriona Kosłow – to miała być nowa tożsamość Marty Małeckiej. W Rosji czekała na kobietę rodzina, o której nie miała pojęcia. Szybko trafiła jednak do rosyjskiej bratwy, czyli w sam środek piekielnego i brudnego mafijnego świata, pełnego szemranych osobników i sekretów, przez które można zginąć. Marta musi walczyć o przetrwanie. Nie wie kto jest jej przyjacielem, a kto wrogiem.

Na jej drodze staje jednak Nikołaj. Mężczyzna ma za zadanie pilnować ją, jednak szybko zaczyna łączyć ich gorące uczucie. Czy mężczyzna będzie jej wybawicielem? A może stanie się przyczyną jej zguby? Jak daleko posunie się brat Marty, Izjasław, który jest owładnięty chorą obsesją na punkcie siostry?

Książka „Matrioszka” jest dostępna w akcji w formie ebooka za darmo.

Matrioszka - Paulina Jurga
Kup audiobooka lub książkę papierową Matrioszka na Woblink.com

 

Dziewczyna o czterech palcach – Marek Krajewski, Wydawnictwo Znak

Edward Popielski powraca w kolejnym tomie! Kresy Wschodnie Rzeczypospolitej. 1922 rok. Bolszewicy sieją terror, a za sobą pozostawiają ciała zamordowanych mężczyzn i zhańbione kobiety. W międzyczasie rozgrywa się wyścig wywiadów na linii Lwów – Warszawa – Wolne Miasto Gdańsk.

Śledczy ze Lwowa, Edward Popielski, zwany także Łyssym, aby ocalić swoją karierę musi wytropić bandytę oraz rozwiązać zagadkę podejrzanego samobójstwa. Jednak gra toczy się o dużą stawkę. Jest to walka nie tylko o zachowanie posady, ale przede wszystkim o zachowanie dopiero co wywalczonej polskiej niepodległości.

Marek Krajewski twierdzi, że to książka, którą chciał napisać od zawsze. „Dziewczyna o czterech palcach” zawiera w sobie świetnie oddany klimat lat 20. XX wieku, a także pokazuje interesujące tajemnice przedwojennej Polski. To fabuła, od której nie da się oderwać!

Książka „Dziewczyna o czterech palcach” jest dostępna w akcji w formie ebooka i audiobooka za darmo.

Dziewczyna o czterech palcach - Marek Krajewski
Kup ebooka, audiobooka lub książkę papierową Dziewczyna o czterech palcach na Woblink.com

 

Śmierć w Château Bremont – M. L. Longworth, Wydawnictwo Smak Słowa

Akcja powieści „Śmierć w Château Bremont” rozgrywa się w uroczej, zabytkowej miejscowości Aix-en-Provence we Francji. Czytelnicy mają okazję poznać Antoine’a Verlaque’a, przystojnego i uwodzicielskiego głównego sędziego w Aix, oraz profesor prawa, Marine Bonnet, jego dawną miłość.

Gdy miejscowy szlachcic Étienne de Bremont wypada z okna rodzinnego zamku i ginie na miejscu, w miasteczku nastaje chaos. Wszyscy plotkują o tym, co mogło się stać, jednak Verlaque podejrzewa, że śmierć nie jest przypadkowa. Dowiaduje się, że Marine jest bliską przyjaciółką Bremontów i wobec tego prosi ją o pomoc.

„Śmierć w Château Bremont” to bardzo wartki i zaskakujący kryminał. Powieść jest zanurzona w romantycznej atmosferze południowej Francji i dostarczy dobrej zabawy każdemu czytelnikowi!

Książka „Śmierć w Château Bremont” jest dostępna w akcji w formie ebooka za darmo.

Śmierć w Chateau Bremont - M. L. Longworth
Kup książkę lub ebooka Śmierć w Château Bremont na Woblink.com

 

Kiedyś dogonimy Paryż – Magdalena Kołosowska, Wydawnictwo Replika

Oświadczyny przyjmuję tylko między 20.00 w piątek a 3.00 w sobotę – w Paryżu, na balkonie z widokiem na wieżę Eiffla. Zosia jest rozwódką i matką dwóch dorosłych córek. Po latach spotyka dawnego kolegę z pracy i na nowo rozpala się między nimi uczucie. W przeszłości łączyło ich coś więcej, ale z różnych powodów oboje bali się rozpocząć związek. Jak będzie wyglądała ich relacja po dziesięciu latach? Czy i tym razem Zosia się wycofa? A może wreszcie weźmie los w swoje dłonie i będzie w stanie przyznać, czego naprawdę pragnie?

„Kiedyś dogonimy Paryż” to klimatyczna i romantyczna opowieść o drugich szansach i okazji na miłość pomimo wielu życiowych przeżyć. Relacja głównych bohaterów daje nadzieję na nowy początek i znalezienie własnej miłości. To idealna powieść na lato z miłosnym Paryżem w tle!

Książka „Kiedyś dogonimy Paryż” jest dostępna w akcji w formie ebooka za darmo.

Kiedyś dogonimy Paryż - Magdalena Kołosowska
Kup książkę lub ebooka Kiedyś dogonimy Paryż na Woblink.com

 

Dzikowy skarb – Karol Bunsch, Wydawnictwo Aleksandria

Czy największy atut, może stać się przekleństwem? W którym miejscu znajduje się granica zemsty? Kto jest prawdziwym wrogiem? Jak nawrócić cały naród, kiedy samemu się nie wierzy? Za którą granicą szukać sojuszników, a za którą wrogów?

Na tle burzliwych czasów powstania państwa polskiego, Karol Bunsch opisuje historię przenikliwego Zbrozły, chytrego Szmatki oraz Dzika – olbrzyma z lasu, silnego, a przy tym prostodusznego, próbującego odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Wartka akcja i plastyczny język powieści przeniosą nas w czasy Mieszka I i jego zmagań w budowaniu nowoczesnego państwa.

Książka „Dzikowy skarb” jest dostępna w akcji w formie audiobooka za darmo.

Dzikowy skarb - Karol Bunsch
Kup książkę lub audiobooka Dzikowy skarb na Woblink.com

 

Kuklany Las – Anna Musiałowicz, Wydawnictwo Stara Szkoła

Baśniowa groza, której nie możecie przegapić! Gdy pięcioletni Maciek wraca z wycieczki do lasu, wydaje się matce bardzo nieswój i niespokojny. Czy coś mu się tam przydarzyło? Co zobaczył w lesie chłopiec? Inny chłopiec, Paweł, idzie nocą przez las. Zna go jak własną kieszeń, więc niczego się nie obawia. Nie jest jednak przygotowany na to, co tam spotka ani na to, że zgubi drogę. Jak to się stało? A w chatce pod lasem mieszka starsza kobieta, z której ust wylatują muchy.

Anna Musiałowicz stworzyła baśniową opowieść, która owładnie czytelnika grozą. Na polskiej scenie literackiej to bardzo świeży i nowy głos!

Książka „Kuklany las” jest dostępna w akcji w formie ebooka oraz audiobooka za darmo.

Kuklany las - Anna Musiałowicz
Kup audiobooka lub ebooka Kuklany las na Woblink.com

 

Praga magiczna – Angelo Maria Ripellino, Wydawnictwo Dowody na Istnienie

„Praga magiczna” to – jak mówi Mariusz Szczygieł – biblia kultury czeskiej. Dla miłośników Pragi i czeskiej kultury – lektura niezbędna.

Po dwudziestu czterech latach od pierwszego wydania w Polsce trafia w ręce Czytelników nowa edycja bestsellera, której autorem jest włoski slawista Angelo Maria Ripellin. Tłumaczką jest znakomita italianistka Halina Kralowa. Dla miłośników Pragi i czeskiej kultury jest to lektura niezbędna. Autor we Włoszech uchodzi za jednego z najbardziej przenikliwych znawców polskiej, czeskiej i rosyjskiej literatury. „Praga magiczna” z 1973 roku jest syntezą wszystkich jego talentów: poetyckiego, przekładowego i eseistycznego.

Książka „Praga magiczna” jest dostępna w akcji w formie ebooka za darmo.

Praga magiczna - Angelo Maria Ripellino
Kup książkę lub ebooka Praga magiczna na Woblink.com

 

Wszystkie książki można czytać i słuchać za darmo w aplikacji Woblink do 31 lipca 2022 roku. Nie zdążysz przeczytać wybranej książki? Nic straconego! W sierpniu na Woblink.com będzie czekała kolejna odsłona akcji Czytaj na okrągło!

Czytaj na okrągło