Na Woblinku możecie już kupić „Testamenty” Margaret Atwood w formie ebooka! Długo wyczekiwana kontynuacja „Opowieści podręcznej” do tej pory dostępna była tylko w formie papierowej. W 2019 roku za „Testamenty” Atwood otrzymała prestiżową Nagrodę Bookera.

„Testamenty” – ebook już dostępny na Woblinku!

Jedna z najgłośniejszych powieści 2019 roku jest już dostępna na Woblinku w formie ebooka! Ponad trzydzieści lat po premierze „Opowieści podręcznej” na rynku ukazała się kontynuacja powieści Margaret Atwood pt. „Testamenty”. Za tę powieść Atwood otrzymała Nagrodę Bookera, jedno z najważniejszych wyróżnień literackich na świecie. Kanadyjska pisarka wielokrotnie odmawiała, gdy otrzymywała prośbę o napisanie kontynuacja swojej najpopularniejszej powieści. Ostatecznie zdecydowała się na napisanie „Testamentów” – „jako że zaczęliśmy zbliżać się do Gileadu, zamiast się od niego oddalać, ponownie to przemyślałam” – powiedziała pisarka w dniu premiery książki.

Testamenty premiera
Kup ebooka, audiobooka lub książkę papierową na Woblink.com

Opis wydawcy: „Od wydarzeń przedstawionych w „Opowieści Podręcznej” minęło piętnaście lat. Sytuacja Republiki jest dramatyczna. Brakuje jedzenia, na świat przychodzą zdeformowane, słabe dzieci, umierają też Podręczne, czyli niewolnice, których zadaniem jest rodzić. W tym kraju przemocy żyją obok siebie Ciotka Lidia, surowa i okrutna funkcjonariuszka Gileadu oraz młodziutka Agnes, przygotowywana do roli Podręcznej. Ich losy obserwuje z jak dotąd bezpiecznego dystansu Daisy, nastolatka mieszkająca w Kanadzie. Jaki los spotka mieszkańców Gileadu? A raczej jaki los czeka świat, w którym powstał Gilead?”

Teraz „Testamenty” możecie kupić w formie ebooka, audiobooka i książki papierowej.