Tej wiosny nie możemy narzekać na brak rodzimych kryminalnych nowości! Dopiero co pisaliśmy o premierze powieści Wojciecha Chmielarza, Katarzyny Bondy, Maxa Czornyja i Hanny Greń, a już wracamy z zapowiedzią najnowszej książki Remigiusza Mroza pt. „Ekstremista”. To trzecia część cyklu z Gerardem Edlingiem, behawiorystą i specjalistą od kinezyki, w roli głównej. Premiera powieści jest zapowiedziana na 19 maja, ale już od dzisiaj ebooka tego tytułu kupicie, w przedsprzedaży, na Woblinku!

„Ekstremista” – powrót behawiorysty Gerarda Edlinga

19 maja ukaże się najnowszy kryminał Remigiusza Mroza pt. „Ekstremista”. W powieści powraca behawiorysta Gerard Edling, doskonale znany czytelnikom z poprzednich części serii „Behawiorysta” i „Iluzjonista”.

Ekstremista
Kup ebooka w przedsprzedaży na Woblink.com

W Opolu dochodzi do zaginięcia młodej dziewczyny. Jedyny ślad, jaki pozostał po maturzystce to karta tarota z symbolem sprawiedliwości. Rodzina zaginionej nie planuje zgłaszać sprawy na policję twierdząc, że dziewczyna od jakiegoś czasu zmagała się z problemami. Dodatkowo często deklarowała, że któregoś dnia ucieknie z domu. Tylko Małgorzata Rosa, lokalna dziennikarka, widzi w tej sprawie coś więcej. Od miesięcy śledziła pojawiający się w sieci motyw kart do wróżenia, który jej zdaniem ma związek ze zdarzeniami powiązanymi z Gerardem Edlingiem. Kobieta zgłasza się po pomoc do behawiorysty. Mężczyzna, z nieznanych przyczyn, nie chce mieć z dziennikarką nic wspólnego.

Uwaga! Pamiętaj, że kupujesz książkę „Ekstremista” w przedsprzedaży, pełny plik pojawi się na Twojej wirtualnej półce w dniu premiery, czyli 19 maja. Nie zapomnij o odświeżeniu półki.