Mamy dla was wspaniałą niespodziankę! W tym tygodniu powitaliśmy na Woblinku Wydawnictwo Grupa Wydawnicza Foksal. W skład Foksala wchodzą takie wydawnictwa jak W.A.B., Uroboros, Buchmann, Wilga i YA!. Dzięki temu w naszej księgarni znajdziecie książki wymienionych wydawców w formie ebooków, audiobooków i papierowej.

Grupa Wydawnicza Foksal w księgarni internetowej Woblink

Od 21 lipca w księgarni internetowej Woblink znajdziecie książki Grupy Wydawniczej Foksal zarówno w formie papierowej, jak i elektronicznej – ebooków oraz audiobooków. Dzięki temu nasza oferta poszerzyła się o 800 tytułów! Od teraz znajdziecie u nas książki takich autorów jak między innymi Henning Mankell, Sarah J. Maas, Marta Kisiel, Zygmunt Miłoszewski, Michael Chabon, Wojciech Kuczok, Hanya Yanagihara, Jonathan Safran Foer czy Marcin Wroński. W ramach oferty Grupy Wydawniczej Foksal znajdziecie fantastykę, literaturę piękną, powieści obyczajowe, kryminały, tytuły popularnonaukowe, książki dla młodzieży i dzieci, zarówno tych młodszych, jak i starszych. Poniżej zebraliśmy kilka wartych uwagi tytułów z każdego z wydawnictw należących do Grupy.

Grupa Wydawnicza Foksal

Wydawnictwo W.A.B.

Nakładem wydawnictwa W.A.B. ukazało się kilka głośnych powieści z gatunku literatura piękna, a także bestsellerowych kryminałów. Na pierwszy ogień polecamy bestsellerowe „Małe życie”, które napisała Hanya Yanagihara, „Czasami kłamię” Alice Feeney, „Kobietę w oknie” A. J. Finn i „Głębię” Henninga Mankella. „Małe życie” to poruszająca opowieść o dojrzewaniu, sukcesie, przyjaźni i traumie. Dwa kolejne tytuły to pełne napięcia kryminały, które zaskakują od pierwszej do ostatniej strony. „Głębia” z kolei jest książką, którą Mankell udowadnia, że potrafi pisać nie tylko powieści kryminalne i równie dobrze odnajduje się poza tym gatunkiem.

Kup ebooka lub książkę papierową na Woblink.com

Wydawnictwo Uroboros

Fani fantastyki ucieszą się z wiadomości, że poszerzyliśmy ofertę o tytuły Wydawnictwa Uroboros. Od teraz znajdziecie u nas między innymi „Tajemnicę Nawiedzonego Lasu” Anny Kańtoch, „Czarnego Maga” Rachel E. Carter, „Dwór mgieł i furii” Saray J. Maas i „Dożywocie” Marty Kisiel.

Kup ebooka lub książkę papierową na Woblink.com

Wydawnictwo Buchmann

Od środy znajdziecie na Woblinku tytuły Wydawnictwa Buchmann, a wśród nich „Zaginione plemię” Scotta Wallace’a, „Odpuść sobie i żyj” Fabrice’a Midala, „Wściekłego kucharza” Anthony’ego Warnera i „Bluzgaj zdrowo” Emmy Byrne. Pierwszy z wymienionych tytułów to wyjątkowa opowieść przygodowa o odkryciach, poszukiwaniach i przygodach . Drugi to poradnik pokazujący jak odpuścić samemu sobie i przestać się stresować. We „Wściekłym kucharzu” autor zdradza sekrety stojące za modnymi dietami, a w popularnonaukowej książce „Bluzgaj zdrowo” Emma Byrne przedstawia mechanizmy kryjące się ze przeklinaniem.

Kup ebooka lub audiobooka na Woblink.com

Wydawnictwo Wilga

Wydawnictwo Wilga może pochwalić się wieloma świetnymi seriami książek dla dzieci i wyjątkowymi powieściami. Oprócz klasyki („Ania z Zielonego Wzgórza”, „Doktor Dolittle i jego zwierzęta”) nakładem Wilgi ukazały się bestsellerowe cykle „Spirit Animals”, „Emi u Tajny Klub Superdziewczyn”, „Plusk magii” czy „Magiczne baletki”. Młodszy czytelników nie rozczaruje „Uroczysko” Colina Meloy’a – to niezwykła seria fantasty pozwalająca na podróż między zwykłym i fantastycznym światem. W ofercie wydawnictwa znajdują się także „Pamiętnik Czarnego Noska” Janiny Porazińskiej oraz „Jaga Czekolada i władcy wiatru” Agnieszki Mielech.

Kup ebooka na Woblink.com

Wydawnictwo YA!

Wydawnictwo YA! specjalizuje się w literaturze młodzieżowej. Szczególnej uwadze polecamy „Do zobaczenia w kosmosie”Jacka Chenga, opowieść o przyjaźni i wielkich marzeniach, pełną ciepła opowieść o przyjaźni przeradzającej się w miłość Lucy Courtenay pt. „Wieczór filmowy” oraz „Dziwna i taki jeden” Meagan Brothers. Ostatni z tytułów jest poruszającą książką spod znaku LGBT dla nastoletnich czytelników. Fani pełnych emocji miłosnych historii zdecydowanie powinny wybrać powieści Colleen Hoover „This Girl”, „Slammed” czy „Point of Retreat”. Warto sięgnąć również po książkę „Dziewczyny nie biją” T.S. Eastona, która przełamuje stereotypy i pokazuje, że dziewczyny nie skupia się wyłącznie na malowaniu, zakupach i gotowaniu.

Kup ebooka na Woblink.com

Grupa Wydawnicza Foksal – pełna oferta książek w formie elektronicznej

Pełną ofertę wydawnictwa Agora znajdziecie w specjalnie przygotowanej promocji. Wszystkie ebooki znajdziecie tutaj, natomiast audiobooki tutaj.