Najnowsze powieści Marka Krajewskiego i Vincenta V. Severskiego przed premierą? Czwarty tom serii z Sewerynem Zaorskim i Kają Burzyńską w przedsprzedaży? W księgarni internetowej Woblink wszystko jest możliwe! „Czas zdrajców”, autora bestsellerowych kryminałów, oraz „Plac Senacki 6 PM”, byłego oficera wywiadu specjalizującego się w powieściach szpiegowskich, są u nas dostępne w sprzedaży, w formie ebooka, przed oficjalną datą premiery. „Obrazy z przeszłości” Remigiusza Mroza znajdziecie na Woblinku w przedsprzedaży, a pełne pliki powieści pojawią się na waszych półkach od razu w dniu premiery.

„Czas zdrajców” Marek Krajewski – PRZEDPREMIERA

Premiera: 18 maja

Marek Krajewski, Czas zdrajców, ebook
Kup ebooka w przedpremierze na Woblink.com

„Czas zdrajców” to najnowsza powieść Marka Krajewskiego i kolejna odsłona przygód śledczego Edwarda Popielskiego, znanego z takich tytułów jak „Erynie”, „Rzeki Hadesu” czy „Miasto szpiegów”. Tym razem autor wykorzystuje zapomniane karty z historii służb specjalnych II RP. Rok 1935, do polskiego konsulatu we Wrocławiu przychodzi młoda rozwódka. Kobieta oferuje sprzedaż tajnych dokumentów, które mogą wstrząsnąć całą europejską polityką. Jednak cena, jakiej za nie żąda, jest zdecydowanie za wysoka. Kapitan do którego trafia sprawa dowiaduje się, że rozwódka ma słabość do dobrze zbudowanych mężczyzn o charakterystycznej fryzurze. Postanawia ściągnąć do Lwowa Edwarda Popielskiego, zwanego Łyssym, który ma doprowadzić do dobrowolnego zdradzenia treści dokumentów przez młodą piękność. Sprawa komplikuje się, a Popielski musi zmierzyć się nie tylko ze zniewalającą Aurelią, ale także z brutalnymi funkcjonariuszami tajnych służb hitlerowskich.

„Plac Senacki 6 PM” Vincent V. Severski – PRZEDPREMIERA

Premiera: 18 maja

Vincent V. Severski Plac Senacki 6 PM ebook
Kup ebooka w przedpremierze na Woblink.com

Vincent V. Severski wraca z nowym thrillerem o narodzinach imperium Władimira Putina. Rok 1990, październik. Z bazy położonej na dalekiej północy ZSRR wypływa najpotężniejszy okręt podwodny, który jest dowodzony przez kapitana Golicyna, określanego mianem asa floty morskiej. Na pokładzie okrętu znajduje się arsenał atomowy mogący zachwiać równowagą sił światowych mocarstw. Z uwagi na ten niepokojący London i Waszyngton fakt, sojusznicy analizują sytuację, a także podnoszą stopień gotowości. Brytyjczycy i Amerykanie, chcąc ustalić motywy Rosjan, trafiają do Helsinek. Do gry wkracza Martin, najlepszy agent M16. W tle tych wydarzeń umiera Związek Radziecki i rodzą się podwaliny imperium Putina.

„Obrazy z przeszłości” Remigiusz Mróz – PRZEDSPRZEDAŻ

Premiera: 18 maja

Remigiusz Mróz Obrazy z przeszłości ebook
Kup ebooka w przedsprzedaży na Woblink.com

„Obrazy z przeszłości” to już trzecia książka Remigiusza Mroza w tym roku. Powieść jest czwartym tomem z poczytnego cyklu o losach Seweryna Zaorskiego i Kai Burzyńskiej. Para bohaterów będzie musiała zmierzyć się z nierozwiązaną sprawą z przeszłości. Dwie dekady temu w Żeromicach doszło do zaginięcia jednej z mieszkanek. Policjanci nigdy nie ustalili, co stało się z dziewczyną. Teraz, dwadzieścia lat po zaginięciu, w okolicznych lasach zaczęto odkrywać rzeczy mogące należeć do młodej kobiety. Wychodzące stopniowo na jaw fakty ukazują przerażające oblicze zbrodni, które na zawsze miały pozostać tajemnicą.

Uwaga! Pamiętaj, że kupujesz książkę „Obrazy z przeszłości” w przedsprzedaży, pełny plik pojawi się na Twojej wirtualnej półce w dniu premiery, czyli 18 maja. Nie zapomnij o odświeżeniu półki.