12 czerwca 2020 roku odbędzie się premiera drugiego polskiego serialu Netflixa. Po „1983” przyszedł czas na adaptację bestsellerowej powieści Harlana Cobena pt. „W głębi lasu”.

W głębi lasu – bestsellerowa powieść Harlana Cobena

Od 12 czerwca 2020 roku subskrybenci platformy Netflix mogą oglądać drugi polski serial produkcji Netflixa. Tym razem jest to adaptacja bestsellerowej powieści Harlana Cobena pt. „W głębi lasu”.

Podczas młodzieżowego obozu dochodzi o brutalnego morderstwa – zamordowana zostaje czwórka nastolatków. Przypadkowymi świadkami zbrodni stała się dwójka zakochanych, która szukała dla siebie ustronnego miejsca w lesie. Pojawia się jeden problem – policja odnalazła jedynie dwa ciała. Co zatem stało się pozostałymi? A może dwie ofiary jakimś cudem przeżyły? Wśród zaginionych jest siostra prokuratora, który od dwudziestu lat nie może pogodzić się z jej stratą. Wciąż zadaje sobie pytanie: Czy ona żyje?

harlan coben w głębi lasu netflix
Kup ebooka na Woblink.com

W głębi lasu – drugi polski serial Netflixa

12 czerwca swoją premierę będzie miał sześcioodcinkowy serial pt. „W głębi lasu”. Za jego reżyserię odpowiedzialni są Leszek Dawid i Bartosz Konopka. Producentką kreatywną serialu jest Anna Nagler, która pracowała między innymi przy „Ukrytej grze”, producentami wykonawczymi są zaś Andrzej Muszyński i sam Harlan Coben, autor powieści. W rolach głównych wystąpili Grzegorz Damięcki, Agnieszka Grochowska. W nastoletnie wersje ich postaci wcielili się zaś Wiktoria Filus i Hubert Miłkowski.

Harlan Coben

Harlan Coben to jeden z najpopularniejszych na świecie autorów thrillerów i powieści sensacyjnych. Pochodzi z żydowskiej rodziny amerykańskiej. W młodości poznał Dana Browna, z którym przyjaźni się do dziś. Studiował na Amherst College, tam uzyskał dyplom z politologii. Książki Cobena sprzedały się w nakładzie przeszło 70 milionów egzemplarzy i zostały przetłumaczone na ponad 40 języków. Do tej pory napisał 32 powieści, a „W głębi lasu” należy do najważniejszych w jego karierze.

Książki Harlana Cobena znajdziecie w księgarni internetowej Woblink w trzech formatach, jako książki papierowe, ebooki oraz audiobooki.