Już dzisiaj, na Woblink.com, możecie kupić w przedsprzedaży ebooka najnowszej powieście Remigiusza Mroza – „Osiedle RZNiW”. I to na dwa tygodnie przed premierą książki, która odbędzie się 15 lipca! „Osiedle RZNiW” to pełna napięcia historia kryminalna, a także świeże spojrzenie na subkulturę hip-hopową z przełomu wieków.

Przedsprzedaż: „Osiedle RZNiW” Remigiusza Mroza

Polska, początek XX wieku. Na blokowisku na osiedlu RZNiW słuchać zewsząd rap i czuć dym z jointów. Obcy nie są tu mile widziani. Na dwunastym piętrze jednego z bloków mieszka wychowujący się bez rodziców chłopak, Deso. Musi codziennie zmagać się z trudnościami życia w skrajnej biedzie. W jedną z nocy dostaje dziwnego esemesa z nieznanego numeru. Wiadomość wywołuje ciarki na plecach: „Boje się. Chyba ktoś za mną idzie”. Chłopak zaraz oddzwania, jednak w słuchawce słychać wyłącznie trzaski. Następnego dnia okazuje się, że jedna z jego koleżanek z klasy zaginęła. Des nie ma pojęcia, dlaczego dziewczyna postanowiła skontaktować się właśnie z nim, ale jest przekonany, że nie mógł to być przypadek. Rozpoczyna poszukiwania zaginionej…

Najnowsza książka Remigiusza Mroza to pełna napięcia, fascynująca kryminalna historia i świeże spojrzenie na hip-hopową subkulturę przełomu XX i XXI wieku. To także opowieść o problemie ubóstwa – wciąż obecnym w Polsce.

Osiedle RZNiW
Kup ebooka w przedsprzedaży na Woblink.com

Uwaga! Pamiętajcie, że kupujecie książkę w przedsprzedaży, pełny plik pojawi się na  wirtualnej półce w dniu premiery, czyli 15 marca. Nie zapomnijcie o odświeżeniu półki.

Z okazji przedsprzedaży „Osiedla RZNiW” inne książki autora znajdziecie w promocyjnych cenach!