13 lipca 2020 roku w księgarni internetowej Woblink został użyty milionowy kod Bumerang. To dobry czas na świętowanie! Z naszego programu lojalnościowego skorzystało już prawie 120 tys. Polaków! Łącznie kupiliście ponad milion książek taniej. W trakcie 10 lat istnienia Woblink rozdał swoim klientom łącznie 10 milionów złotych! Z tej okazji przez najbliższe dwa tygodnie trwać będzie akcja Podwójny Bumerang – będziemy zwracać 20 zł za każde 10 zł wydane na książki drukowane, audiobooki i ebooki!

Czym jest Bumerang?

Bumerang to innowacyjny system rabatowy księgarni Woblink.com. Jego działanie jest proste: za każde 10 zł wydanych w księgarni czytelnik otrzymuje kod rabatowy o takiej samej wartości, który obniża cenę kolejnej zakupionej książki (do kwoty nie niższej niż 14,90 zł). Program Bumerang działa niemal od początku istnienia Woblinka i z roku na rok powiększa się grono jego entuzjastów. Dość powiedzieć, że do tej pory skorzystało z niego już prawie 120 tys. osób. Milion wykorzystanych kodów oznacza, że w trakcie 10 lat istnienia Woblink rozdał swoim klientom 10 milionów złotych.

Więcej o programie Bumerang można się dowiedzieć pod adresem: https://woblink.com/pl/bumerang

Podwójny Bumerang

Aby uczcić wykorzystanie milionowego kodu, przez najbliższe 2 tygodnie – od 27 lipca do 9 sierpnia – Woblink podwaja działanie programu Bumerang. Oznacza to, że za każde 10 zł wydanych na Woblink.com otrzymamy dwa kody o wartości 10 zł do wykorzystania na kolejne książki, ebooki i audiobooki!