25 stycznia swoją premierę w formie ebooka mają „Wszystkie wiersze” Haliny Poświatowskiej. Książka ukazała się w październiku zeszłego roku nakładem Wydawnictwa Literackiego, ale dopiero teraz możecie ją kupić w formie elektronicznej. To znakomity pretekst do zwrócenia uwagi, że coraz więcej zbiorów poezji jest dostępne na cztyniki. Do końca stycznia w księgarni internetowej Woblink znajdziecie wyjątkową promocję, w której do kupienia są zbiory wierszy zarówno najważniejszych polskich poetów, jak i uznanych pisarzy zagranicznych. Niektóre z nich przecenione nawet o 43%! 

poezja na czytniku woblink wiersze
Znajdź promocję na Woblink.com

Poezja na czytniku – premiera „Wszystkich wierszy” 

Od 25 stycznia w księgarni internetowej Woblink możecie kupić „Wszystkie wiersze” Haliny Poświatowskiej – zbiór wszystkich dzieł wybitnej polskiej poetki, który w formie papierowej ukazał się w październiku ubiegłego roku. Ebooka możecie kupić w promocji -43%, za 24,99 zł!

halina poświatowska poezja na czytniku
Kup ebooka na Woblink.com

Na publikację składa się kilkaset utworów artystki – łącznie przeszło 550 stron wierszy. Najnowsze, kompletne wydanie opiera się na wydaniu „Dzieła. Poezja 1–2” (Wydawnictwo Literackie, Kraków 1997). W skład książki wchodzą wiersze z tomów „Hymn bałwochwalczy”, „Dzień dzisiejszy”, „Od rąk do rąk”, „Jeszcze jedno wspomnienie” oraz pozostałe wiersze z lat 1956-1967.

Poezja na czytniku – Przybora, Zagajewski, Osiecka, Lipska i inni

W promocji „poezja na czytniku” znajdziecie kilkanaście tomów wierszy wybitnych polskich poetów. Wśród nich dzieła m.in. Jeremiego Przybory, znanego z występów w „Kabarecie Starszych Panów”, Ewy Lipskiej, jednej z najważniejszych współczesnych polskich poetek, Zbigniewa Herberta, autora „Pana Cogito” czy Adama Zagajewskiego, jednego z najbardziej uznanych poetów na świecie.

Herbert wiersze poezja na czytnik promocja
Kup ebooka na Woblink.com

Poezja w księgarni Woblink

W księgarni internetowej Woblink znajdziecie jeszcze więcej poezji! Zbiory wierszy i dramaty zebraliśmy dla was w osobnej kategorii (poezja/dramat) oraz tagu.