20 stycznia 2021 roku w księgarni internetowej Woblink wystartowała przedsprzedaż ebooka najnowszej powieści Remigiusza Mroza pt. „Szepty spoza nicości”. To trzeci tom przygód Seweryna Zaorskiego. Mimo że premiera książki odbędzie się 27 stycznia, to już teraz możecie kupić „Szepty spoza nicości” w formie ebooka na Woblink.com! Pliki pojawią się na waszych wirtualnych półkach równo w dniu premiery.

Szepty spoza nicości – przedsprzedaż nowej powieści Remigiusza Mroza

Od 20 stycznia w księgarni internetowej Woblink.com możecie kupować ebooka najnowszej powieści Remigiusza Mroza pt. „Szepty spoza nicości”. To trzeci tom przygód patomorfologa Seweryna Zaorskiego. Tym razem główny bohater po raz ostatni wraca do Żeromic, by sprzedać dom i na zawsze skończyć z tragiczną przeszłością. Niestety formalności związane z umową się przedłużają – wiele wskazuje na to, że ktoś umyślnie chce zatrzymać Zaorskiego w okolicy. W tym samym czasie policja dostaje anonimowe zgłoszenie, że w lasach nieopodal miasteczka znajdują się poćwiartowane zwłoki brutalnie zamordowanego mężczyzny. Początkowo Zaorski nie chce angażować się w śledztwo, jednak o pomocną dłoń prosi go Kaja Burzyńska.

przedsprzedaż Szepty spoza nicości
Kup „Szepty spoza nicości” w przedsprzedaży na Woblink.com

Seweryn Zaorski #1: „Listy zza grobu”

W pierwszej części cyklu Remigiusz Mróz pokazuje, że najbardziej skrywane tajemnice zawsze drzemią w małych miasteczkach. Wiele lat po śmierci ojca, Kaja Burzyńska nadal otrzymuje od niego listy. Mężczyzn zadbał o to wcześniej zlecając coroczną wysyłkę w tym samym dniu, Wydawałoby się, że data jest zupełnie przypadkowa. Po jakimś czasie Kaja zaczyna traktować to wyłącznie jako tradycję, aż do momentu, kiedy w listach dostrzeże drugie dno. Do miasteczka po przeszło dwudziestu latach powraca Seweryn Zaorski, patomorfolog. Kupuje dom rodzinny Kai i w zniszczonym garażu znajduje skrytkę z materiałami rzucającymi zupełnie nowe światło na sprawę sprzed lat.

listy zza grobu mróz przedsprzedaż
Znajdź ebooka na Woblink.com

Seweryn Zaorski #2: „Głosy z zaświatów”

Książka „Głosy z zaświatów” jest kontynuacją powieści „Listy zza grobu”. Seweryn Zaorski ponownie chce ułożyć sobie życie, jednak niespodziewanie do zakładu patomorfologii, w którym pracuje, zaczynają trafiać zwłoki małych dzieci z okolicznych wiosek. Nikt nie potrafi rozwiązać zagadki śmierci młodych ofiar – nic nie wskazuje na to, że zostały zamordowane. Zaorski jest przekonany, że stoi za tym coś więcej…. Kto zabija dzieci? I dlaczego? Tymczasem Kaja Burzyńska mierzy się z coraz bardziej skomplikowanym życiem rodzinnym i głosami tych, których ma na sumieniu.

mróz przedsprzedaż
Znajdź książkę lub ebooka na Woblink.com

Seweryn Zaorski w akcji Czytaj PL

Pierwszy tom cyklu z Sewerynem Zaorskim w roli głównej pt. „Listy zza grobu” mogliście czytać i słuchać za darmo przez cały listopad w ramach akcji Czytaj PL w 2019 roku! Natomiast drugi tom pt. „Głosy z zaświatów” pojawił się w akcji rok później, dzięki czemu dostępny był za darmo w aplikacji Woblink przez cały listopad 2020 roku.