12 sierpnia w księgarni internetowej Woblink.com premierowo pojawiły się trzy arcyciekawe książki. Dwie z nich wcześniej mogliście kupić w przedsprzedaży. Pierwsza z nich to obszerna analiza i opowieść o sekcie Jima Jonesa i kulisach największego samobójstwa, którego dokonali jej członkowie. Druga to powieść Andrzeja Ziemiańskiego, której fabuła osadzona jest w świecie cyberpunkowym. Trzecia to wyczekiwana książka Roberta Małeckiego, nie będąca kontynuacją cyklu z Bernardem Grossem w roli głównej. Oto najciekawsze premiery Woblinka.

12 sierpnia 2020: najciekawsze premiery Woblinka

Premiery Woblinka:

Żałobnica – Robert Małecki
Czwarta Strona

Laureat Nagrody Wielkiego Kalibru, autor cyklu z Bernardem Grossem w roli głównej, powraca z nową powieścią. Tytułowa żałobnica otrzymuje w spadku po mężu dobrze prosperujące przedsiębiorstwo i pokaźny majątek. Niestety skrywane przez lata tajemnice prowadzą do niechybnej katastrofy. Ktoś bowiem zaczyna manipulować informacjami z przeszłości, mając realny wpływ na przyszłość.

zapowiedzi sierpień 2020 żałobnica premiery woblinka
Kup ebooka lub audiobooka na Woblink.com

Premiery Woblinka:

Co się stało w Jonestown? Sekta Jima Jonesa i największe zbiorowe samobójstwo – Jeff Guinn, przeł. Katarzyna Bażyńska-Chojnacka
Wydawnictwo Poznańskie

Miłośnicy reportaży o Stanach Zjednoczonych i sektach religijnych nie mogą przejść obojętnie obok książki Jeffa Guinna. 12 sierpnia nakładem Wydawnictwa Poznańskiego ukaże się „Co się stało w Jonestown?” – obszerna analiza i opowieść o sekcie Jima Jonesa i kulisach największego samobójstwa, którego dokonali jej członkowie.

premiery woblinka 2020 co się stało w jonestown
Kup ebooka na Woblink.com

Premiery Woblinka:
Cyberpunk. Odrodzenie – Andrzej Ziemiański
Wydawnictwo Akurat

Data premiery gry „Cyberpunk 2077” kolejny raz została przełożona. Tymczasem dużo dzieje się wokół cyberpunkowego uniwersum – wydawane są opracowania gry, książki poświęcone historii cyberpunku oraz powieści utrzymane w stylistyce „Blade Runnera”. Jedną z nich jest najnowsza książka Andrzeja Ziemiańskiego, autora cyklu „Achaja”. Tym razem pisarz przenosi czytelników do Zakazanego Miasta – gigantycznej, rozświetlonej neonami metropolii, w której rządzą nauka przyszłości i zbrodnia. W oczekiwaniu na grę, „Cyberpunk. Odrodzenie” wydaje się idealną lekturą.

premiery woblinka cyberpunk odrodzenie zapowiedzi
Kup ebooka, książkę lub audiobooka na Woblink.com