14 października, nadkładem Wydawnictwa Marginesy, ukaże się „Prosta sprawa”. To najnowsza powieść Wojciecha Chmielarza, autora popularnego cyklu kryminalnego z Jakubem Mortką w roli głównej i bestsellerowego „Żmijowiska” (zekranizowanego przez Canal+). Już dzisiaj możecie kupić ją w przedsprzedaży na Woblink.com!

„Prosta sprawa” to pierwsza powieść sensacyjna Wojciecha Chmielarza. Autor pisał ją w czasie lockdownu i publikował w odcinkach na swoim profilu na Facebooku. Teraz książka ukazuje się w rozszerzonej oraz poprawionej wersji! „Prostą sprawę”, w przedsprzedaży, znajdziecie u nas już dziś! Kupicie ją w promocyjnej cenie  zł. Pamiętajcie – pełen plik pojawi się na półce w dniu premiery, czyli 14 września.

Prosta sprawa
Kup ebooka w przedsprzedaży na Woblink.com

 

„Prosta sprawa” Wojciech Chmielarz

Opis wydawcy:

Pełna zwrotów akcji powieść sensacyjna mistrza kryminału.

Młody mężczyzna pewnego dnia przyjeżdża do Jeleniej Góry, gdzie zamierza odwiedzić swojego przyjaciela Prostego i spłacić dawno zaciągnięty dług. Kiedy jednak dociera na miejsce, zastaje zdemolowane mieszkanie. Puste, bez Prostego. Pojawiają się za to dwaj umięśnieni bandyci, którzy zaczynają zadawać dziwne pytania. A że zachowują się nieuprzejmie, wkrótce w ruch idą pięści, leje się krew. I tak mężczyzna zostaje przypadkowo wplątany w niebezpieczną grę. Nie zna jej zasad ani uczestników, ale wkrótce dowiaduje się, że stawka jest znacznie wyższa, niż ktokolwiek mógłby się spodziewać. Kluczem do wszystkiego okazuje się Prosty, którego chcą dorwać i jeleniogórscy gangsterzy, i czeska mafia. W środku tego chaosu pojawia się także mafia romska, którym co rusz ktoś wstępuje na odcisk. Żeby dotrzeć do Prostego i dowiedzieć się, o co w tym wszystkim chodzi, bohater będzie musiał im wszystkim stawić czoła. A pomoże mu w tym pewna analityczka z ABW.