Tylko na Woblink.com, możecie kupić w przedsprzedaży ebooka nowej książki Remigiusza Mroza pt. „Wyrok”! I to tydzień przed oficjalną premierą książki, która odbędzie się 18 września! „Wyrok” to dziesiąty tom bestsellerowego cyklu z Chyłką w roli głównej! 

Przedsprzedaż: „Wyrok”

„Wyrok” – 10 tom bestsellerowego cyklu Remigiusza Mroza – dostępny jest w przedsprzedaży na Woblink.com.

Po zdanym egzaminie adwokackim, świeżo upieczony mecenas Oryński ma zastąpić Chyłkę jako główna siła napędowa kancelarii Żelazny & McVay. Pierwsza sprawa, jaką poprowadzi, niechybnie zaważy na całej jego przyszłości zawodowej. Kordian nie ma jednak żadnego wyboru – zostaje zmuszony przez Piotra Langera, by podjąć się obrony pewnego chłopaka w Poznaniu.

Wyrok
Kup ebooka w przedsprzedaży na Woblink.com

Co ich łączy? I dlaczego Langerowi tak zależy na jego obronie? Siedemnastolatek oskarżony jest o wyjątkowo krwawe zabójstwo dwóch kolegów ze szkoły, które łudząco przypomina sposób działania Sadysty z Mokotowa. Nie ma alibi, plącze się w zeznaniach, a dowody przemawiają przeciwko niemu. Nawet Chyłka jest przekonana, że tej sprawy nie da się wygrać…

Uwaga! Pamiętaj, że kupujesz książkę w przedsprzedaży, pełny plik pojawi się na Twojej wirtualnej półcew dniu premiery, czyli 18 września. Nie zapomnij o odświeżeniu półki. 

Wyrok