Jo Nesbø powraca! Od 23 lutego w księgarni internetowej Woblink dostępna jest już najnowsza książka norweskiego pisarza pt. „Zemsta”. Zbiór opowiadań można kupić w formie ebooka, audiobooka i wersji papierowej.

Zemsta – nowa książka Jo Nesbø

23 lutego ukaże się najnowsza książka Jo Nesbø – zbiór opowiadań pt. „Zemsta”. Tym razem nie jest to kolejny tom cyklu, którego główną postacią jest Harry Hole. Bohaterowie przedstawieni przez norweskiego pisarza w poszczególnych opowieściach stają przed niezwykle trudnymi wyborami. W „Zemście” Nesbø kreśli niepokojące wizje przyszłości, w których sprawiedliwość rządzi się swoimi sprawami. Występują tu m.in. londyński finansista zmagający się z uzależnieniami; naukowiec, który opracował środek na nieśmiertelność; zwykli obywatele, którzy w obliczu wyniszczającej pandemii walczą na ulicach o przetrwanie.

jo nesbø zemsta nowa książka
Kup ebooka, audiobooka lub książkę papierową na Woblink.com

Jak to zwykle bywa u skandynawskiego mistrza kryminały, każdy z tekstów trzyma w napięciu i nie pozwala na odłożenie książki aż do ostatniej strony. Możecie się o tym przekonać sięgając po krótki fragment, który do przeczytania znajdziecie na naszym blogu.

Zemsta – fragment nowej książki Jo Nesbø