Świętowanie 9 urodzin dobiega końca. Jeszcze tylko przez dwa dni możecie obchodzić je razem z nami i skorzystać z aż 10 wyjątkowych promocji. Nie zdążyliście się zapoznać z urodzinową ofertą? Śpieszmy z  pomocą i przedstawiamy wam tytuły, na które warto zwrócić szczególną uwagę.

Codziennie 14 ebooków po 9,99 zł

Ten punkt naszej promocji zmienia się codziennie. Dzisiaj, we środę, na liście znalazły się takie tytuły jak pierwszy tom monumentalnej sagi o przyjaźni, miłości, nienawiści i zemście połączonej z historią Europy XX wieku Joanny Jax „Zemsta i przebaczenie. Narodziny gniewu”, „Krótka historia medycyny” Meyera Friedmana i Geralda W. Friedlanda, w której opisano przełomowe odkrycia w historii europejskiej medycyny oraz tytuł należący do literatury pięknej – „Dygot” Jakuba Małeckiego.  

Urodziny Woblinka codziennie 14 ebooków
KLIKNIJ ŻEBY ZOBACZYĆ PROMOCJĘ

Najlepsze książki 2019 roku

W tej promocji nie mogło zabraknąć książek Olgi Tokarczuk, naszej noblistki. Znajdziecie tu takie tytuły jak między innymi nagradzani i cenieni na arenie międzynarodowej „Bieguni”, opasłe i wymagające „Księgi Jakubowe czy ekologiczny thriller „Prowadź swój pług przez kości umarłych. Nie zabrakło tu również książki „Nie ma” Mariusza Szczygła, za którą autor otrzymał Nagrodę Literacką Nike 2019. W promocji na najlepsze książki 2019 roku nie zabrakło bestsellerowych publikacji Harariego („21 lekcji na XXI wiek”, „Sapiens. Od zwierząt do bogów”), elektryzującej książki o katastrofie w  Czarnobylu „O północy w Czarnobylu. Nieznana prawda o największej nuklearnej katastrofie” Adama Higginbothama, a także dziesiątego tomu serii z Chyłką Remigiusza Mroza, czyli „Wyroku”.

Urodziny Woblinka: najlepsze książki 2019
KLIKNIJ ŻEBY ZOBACZYĆ PROMOCJĘ

Top na listach chcę przeczytać

Na naszym portalu od niedawna istnieje funkcja dodawania książek do osobnej zakładki „chcę przeczytać”. Wystarczy, że przy danej książce klikniecie serduszko, a książka automatycznie zostanie dodana do waszej kolekcji. Z tej usługi korzystacie bardzo chętnie – w ciągu kilku miesięcy w serduszko kliknęliście kilkadziesiąt tysięcy razy. W tej kategorii umieściliśmy książki, które najchętniej chcecie przeczytać.

KLIKNIJ ŻEBY ZOBACZYĆ PROMOCJĘ

Najwyżej oceniane w 2019

W tej kategorii zamieściliśmy książki najlepiej oceniane w 2019 roku. Wśród najwyżej ocenianych książek znalazły się „Księgi Jakubowe” Olgi Tokarczuk, „Nie ma” Mariusza Szczygła, „Tatuażysta z Auschwitz” Heather Morris czy „Żmijowisko” Wojciecha Chmielarza.

KLIKNIJ ŻEBY ZOBACZYĆ PROMOCJĘ

Topowi autorzy

W tej promocji znajdziecie najlepszych i najciekawszych pisarzy, zarówno polskich, jak i zagranicznych. Wśród nich – Mariusz Szczygieł, Wojciech Chmielarz, Olga Tokarczuk, Remigiusz Mróz, Yuval Noah Harari, Stanisław Lem, Tomek Michniewicz, Norman Davies i wielu innych.

KLIKNIJ ŻEBY ZOBACZYĆ PROMOCJĘ

1300 ebooków 40-60% taniej

W tej promocji znalazło się aż 1300 ebooków! Wszystkie w promocji taniej od 40 do 60%. Wśród interesująych tytułów w tej promocji warto wymienić takie książki, jak „Szczelina” Jozefa Kariki, „Nie ma” Mariusza Szczygła, „O północy w Czarnobylu” Adama Higginbothama czy nominowaną do Paszportu Polityki powieść Dominiki Słowik „Zimowla”.

KLIKNIJ ŻEBY ZOBACZYĆ PROMOCJĘ

Najlepsze tytuły do 19,99 zł

W tej kategorii znajdziecie wiele ciekawych tytułów w wyjątkowo korzystnych cenach. Lubicie powieści grozy? Sięgnijcie po „Nawiedzony dom” Johna Boyne’a, autora znanego ze światowego bestsellera „Chłopiec w pasiastej piżamie”. Po śmierci ojca Eliza Caine porzuca Londyn i obejmuje stanowisko guwernantki w pewnej posiadłości. Nie wie jeszcze, że przyjdzie jej się zmierzyć z wrogimi nadnaturalnymi zjawiskami. „Szczelina” Jozefa Karika to najlepszy horror ostatnich lat. Autor opowiada w nim o tajemniczych zaginięciach i legendach, jakie krążą o słowackim Trybeczu. Jeśli wolicie literaturę popularnonaukową sięgnijcie po „Astrofizykę dla zabieganych” Neila deGrasse’a Tysona, w której postawiono pytania o naturę czasu i przestrzeni czy o miejsce ludzi we wszechświecie. 

KLIKNIJ ŻEBY ZOBACZYĆ PROMOCJĘ

TOP kryminał

W kategorii najlepszych kryminałów znajdziecie najnowsze powieści najpopularniejszych autorów kryminałów. W promocji znalazły się książki Wojciecha Chmielarza, w tym „Żmijowisko”, którego serialowa adaptacja ukazała się niedawno na platformie Canal+. Oprócz niego, w TOP kryminałach znajdziecie także najnowszą powieść Chmielarza – „Ranę”. To połączenie kryminału z opowieścią podejmującą ważne problemy społeczne. Również miłośnicy retro kryminału nie powinni poczuć się zawiedzeni, gdyż w promocji znalazł się najnowszy tytuł w dorobku Marka Krajewskiego „Mock. Golem”. Na ulicach Breslau pojawia się tajemnicza sekta, a Mock walczy ze swoim największym demonem alkoholizmu.  

KLIKNIJ ŻEBY ZOBACZYĆ PROMOCJĘ

TOP fakt

W kategorii najlepszej literatury faktu nie zabrakło historycznych książek Normana Daviesa, w których autor opisuje historię naszego kraju oraz całej Europy. Fani prawdziwych zbrodni mogą sięgnąć po obie części „Trupiej farmy” Billa Bassa, w której autor opowiada o swojej pracy na Trupiej Farmie, która zrewolucjonizowała współczesne oblicze medycyny sądowej. Dla czytelników szukających pełnych empatii reportaży pokazujących jak wiele zależy od tego, gdzie się urodziliśmy dodaliśmy do promocji wyjątkowy „Chrobot” Tomasza Michniewicza. Jeśli natomiast chcecie dowiedzieć się, jak wygląda Watykan od środka polecamy książkę Magdaleny Wolińskiej-Riedi „Kobieta w Watykanie. Autorka zdradza tajemnice życia w Watykanie, miejscu na co dzień kojarzącym się z tajemnicami i niedostępnymi sekretami.

KLIKNIJ ŻEBY ZOBACZYĆ PROMOCJĘ

TOP obyczaj

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. W związku z tym nasza promocja na najlepsze książki obyczajowe pełna jest świątecznych tytułów” „Najmilszy prezent” Agnieszki Krawczyk, „Nieświęty Mikołaj” Magdaleny Kordel, „Uwierz w Mikołaja” Magdaleny Witkiewicz, „Rozmerdane święta” Agnieszki Olejnik czy „Cicha noc” Małgorzaty Rogali. Oprócz świątecznych książek w TOP obyczaju zagościły „Matki i córki” Abłeny Garbowskiej. Autorka przedstawia tu losy 4 kobiet, których losy przeplatają się z historią. Nie zabrakło tutaj również „Tatuażysty z Auschwitz” Heather Morris, opartej o faktach i bestsellerowej opowieści o miłości w Auschwitz, piekle na ziemi.

KLIKNIJ ŻEBY ZOBACZYĆ PROMOCJĘ

 

Wszystkie urodzinowe promocje kończą się już jutro, 12 grudnia.