9 grudnia wystartował nasz konkurs urodzinowy, w którym można zgarnąć trzy czytniki PocketBook. Dodatkowo, do każdego z pierwszych miejsce dorzucimy aż 12 kodów o wartości 50zł każdy na ebookowe zakupy w naszej księgarni!

Co należy zrobić?

Aby zgarnąć jedną z nagród, do 9 stycznia 2020 roku należy napisać krótką recenzję przeczytanego ebooka, a następnie zamieścić ją na naszej stronie – na karcie recenzowanego ebooka. Pamiętajcie, że pod postem konkursowym trzeba dodać link prowadzący do recenzji na naszej stronie. Recenzja powinna być króciutka – od 150 do 200 znaków.

Instrukcja krok po kroku

1. Napisz krótką (150-200 słów) recenzję ebooka znajdującego się w naszej ofercie. Recenzja musi być treścią oryginalną, tj. nie może być publikowana przed 09.12.2019 roku.
2. Zamieść ją na karcie produktowej recenzowanego ebooka. Np. recenzję „Iluzjonisty” Remigiusza Mroza zamieszczamy w sekcji opinie>recenzje (na dole strony) pod adresem: https://woblink.com/ebook/wyrok-remigiusz-mr-z-46629
3. W komentarzu pod postem konkursowym zamieść pierwsze zdanie recenzji wraz z linkiem prowadzącym do recenzowanego ebooka.

Zgłoszenie przyjęte

Ważne

Tekst musi być recenzją i obowiązkowo musi dotyczyć ebooka z naszej oferty.

Nagrody:

PocketBook Touch Lux 4 Limited Edition z okładką,
PocketBook Touch Lux 4 szmaragdowy
PocketBook Basic Lux 2
Dodatkowo, do każdego z pierwszych 3 miejsc, dorzucimy 12 kodów o wartości 50 zł na zakup ebooków w naszej księgarni.

Regulamin konkursu znajdziecie tu: https://woblink.com/pl/konkurs_recenzencki_woblinka2