Właśnie wystartowaliśmy z przedpremierą najnowszej powieści Diany Brzezińskiej pt. „Nie dopniesz swego”. To pierwszy tom nowej serii kryminalnej z bezkompromisową i impulsywną prokurator Gabrielą Sawicką w roli głównej. Premiera książki została zapowiedziana na 9 marca, jednak już od dziś znajdziecie ją, w formie ebooka, na Woblink.com!

„Nie dopniesz swego” Diany Brzezińskiej  – ebookowa przedpremiera

Od 28 lutego ebook najnowszej powieści Diany Brzezińskiej możecie kupić tylko w księgarni internetowej Woblink.com! Pełen plik pojawi się na półce zaraz po zakupie – możecie cieszyć się lekturą książki „Nie dopniesz swego” ponad tydzień przed jej oficjalną premierą.

Bezkompromisowa i impulsywna prokurator Gabriela Sawicka ledwo przekroczyła prób nowego gabinetu, a już musiała udać się na miejsce zbrodni. W polickim lesie natknięto się na męskie przedramię. Wszyscy podejrzewają, że odnaleziony fragment ciała należy do zaginionego Adama Zajączkowskiego, który był mężem wysoko postawionej prokurator. Kobieta od początku śledzi śledztwo i wydaje się, że nie chce rozwiązania sprawy. Niespodziewanie na jej drodze staje charakterna Sawicka, która nie zważa na pozycję miejscowej wygi. Do Gabrieli dołącza Rafał Michalski z dochodzeniówki. Ten duet różni się od siebie jak ogień i woda, ale w jednym są zgodni – winny musi stanąć przed sądem.

Czy prokurator, która nie boi się sięgać po niekonwencjonalne metody pracy będzie w stanie dogadać się z policjantem z żelaznymi zasadami? Czy demony prześladujące Gabrielę Sawicką pozwolą jej pokazać tę wrażliwszą stronę?

Nie dopniesz swego
Kup ebooka w przedpremierze na Woblink.com

Diana Brzezińska jest polską pisarką, prawniczką, wielbicielką literatury i jazdy konnej. Jest aplikantem radcowskim przy szczecińskiej Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Szczecinie. Praca zawodowa zainspirowała ją do napisania debiutanckiej powieści „Będziesz moja” (recenzję znajdziecie TUTAJ), która rozpoczęła poczytny cykl o Adzie Czarneckiej i Krystianie Wilku. To połączenie pełnego napięcia kryminału z elektryzującym romansem. Więcej o tej serii przeczytacie TUTAJ. Czwarta książka autorki pt. „On” to historia pozornie prostej sprawy morderstwa młodej kobiety. „Nie dopniesz swego” to najnowszy tytuł Diany Brzezińskiej.

Z okazji premiery powieści inne tytuły Diany Brzezińskiej znajdziecie u nas w promocyjnych cenach!