Zostań w domu i czytaj ebooki Wydawnictwa Znak. Dzisiaj na Woblink.com, wystartowała promocja na ebooki Wydawnictwa Znak. Znalazły się w niej reportaże, powieści historyczne i obyczajowe, literatura piękna, kryminały, poradniki, thrillery i wiele więcej! Nie zapomnieliśmy także o najmłodszych czytelnikach. W naszej promocji znajdziecie dużo nowości i bestsellerów, a przeceny sięgają aż 60%. Promocja obejmuje całą ofertę! Aby ułatwić wam wybór przygotowaliśmy propozycje książek, na które warto zwrócić szczególną uwagę. 

Nowości Wydawnictwa Znak

Najważniejszym szczegółem promocji ze Znakiem, jest to, że w jej skład wchodzą nie tylko stare, ale również zupełnie świeże tytuły. Dlatego szczególnie polecamy niedawno wydane książki. Wśród nich warto wymienić obszerną biografię Anny Walentynowicz, reportaż o tajemnicach rosyjskiej mafii i„Drzazgę” – wstrząsający reportaż o rodzinnych tajemnicach. 

walentynowicz znak promocja
Kup ebooka na Woblink.com

Wiesław Myśliwski

W promocji Znaku znajdziecie także sześć z siedmiu powieści Wiesława Myśliwskiego. Myśliwski jest jednym z najbardziej utytułowanych polskich pisarzy. Dwukrotnie zdobywał Nagrodę Literacką Nike! Jego powieści wpisują się w tzw. nurt chłopski. Myśliwski przez wiele lat redagował pismo „Regiony” poświęcone ratowaniu reliktów piśmienniczych chłopów. Dzięki opowieściom usłyszanym od chłopów, Myśliwski poznał bajki, legendy i przeróżne historie, którymi inspirował się przy pisaniu swoich książek. Szczególnie polecamy „Traktat o łuskaniu fasoli” i „Widnokrąg”, powieści za które pisarz otrzymał „Nike“.

znak promocja myśliwski
Kup ebooka na Woblink.com

Klasyka Znaku za połowę ceny!

Z okazji 50-lecia istnienia, Wydawnictwo Znak wydało 50 wielkich dzieł literatury. Domowa kwarantanna to czas by je nadrobić. W promocji znajdziecie m.in. ebooki „Mistrza i Małgorzaty” Michaiła Bułhakowa, „Braci Karamazow” i „Biesy” Fiodora Dostojewskiego, „Martwe dusze” Mikołaja Gogola, „Jądro ciemności” Josepha Conrada. Wszystkie za połowę ceny!

Wydawnictwo Znak promocja
Kup ebooka na Woblink.com

Kryminały Marka Krajewskiego

Miłośnikom kryminałów szczególnie polecamy książki Marka Krajewskiego, laureata Nagrody Wielkiego Kalibru i Paszportu „Polityki”. W promocji znalazły się wszystkie jego powieści. Zarówno te, których akcja rozgrywa się we Wrocławiu, z Eberhardem Mockiem w roli głównej, jak i lwowskie przygody Edwarda Popielskiego. Powieści Krajewskiego określa się mianem kryminałów noir, w których zwykle mamy do czynienia z brutalną zbrodnią i niezwykle zawiłym śledztwem. A wszystko skąpane w mrocznej i gęstej atmosferze najbardziej niebezpiecznych dzielnic Wrocławia i Lwowa.

Erynie
Kup książkę lub ebooka na Woblink.com

Poradniki Malcolma Gladwella 

Jeśli interesujecie się marketingiem i psychologią, to książki Malcolma Gladwella na pewno przypadną wam do gustu. Glawell jest publicystą „New Yorkera” i autorem bestsellerowych poradników. Pisane przez niego reportaże o zachowaniach konsumentów, nowojorskiej przestępczości i testach osobowości pokazują jego ogromne zainteresowanie socjologią, marketingiem oraz psychologią. Wszystkie książki autorstwa Gladwella z miejsca stawały się bestsellerami, a „Times” ogłosił go jednym ze 100 najbardziej wpływowych ludzi świata. My polecamy szczególnie „Błysk”, „Punkt przełomowy”, a także „Jak rozmawiać z nieznajomymi”.

Kup ebooka na Woblink.com

Magdalena Kordel

Magdalena Kordel to poczytna autorka literatury kobiecej. W swoich powieściach łączy literaturę obyczajową z romansem. Zaczęła pisać książki, aby poradzić sobie z przeszłością – szybko okazało się jednak, że jej proza cieszy się dużą popularnością. Dotychczas Magdalena Kordel wydała prawie 20 powieści. Do najpoczytniejszych serii autorki należą „Uroczysko”, „Miasteczko” oraz „Malownicze”. Jeśli lubicie angażujące historie o miłości, rodzinnych sekretach i sile marzeń polecamy sięgnąć po „Serce w obłokach”,  „Okno z widokiem” czy „Wino z Malwiną”.

znak magdalena kordel promocja
Kup ebooka na Woblink.com

Bestsellerowe powieści obyczajowe  Jojo Moyes 

W promocji na ebooki Wydawnictwa Znak znalazły się również poruszające powieści Jojo Moyes, jednej z najpopularniejszych autorek literatury kobiecej. 

Autorka tworzy przede wszystkim pełne emocji i wzruszeń opowieści o kobietach i dla kobiet. Czytelniczki jej prozy cenią autorkę zwłaszcza za rozbudowane, dopracowane i wiarygodne wątki obyczajowe, a także za dobrze napisane postacie. Jojo Moyes porusza w swoich książkach ważne oraz trudne tematy – a wszystko to z wyczuciem i humorem. Szczególnej uwadze polecamy powieść „Zanim się pojawiłeś”, która zaraz po premierze stała się światowym fenomenem. Na jej podstawie powstał film pod tym samym tytułem z Emilią Clarke w roli głównej. Warto sięgnąć także po najnowszą książkę autorki, „Światło w środku nocy”. To opowieść o odważnych i niepokornych kobietach, które nie boją się zawalczyć o wolność. 

Kup ebooka na Woblink.com

Cykl „Czas burz” Charlotte Link

To niemiecka autorka, której powieści przetłumaczono na kilkanaście języków. W samych Niemczech jej książki sprzedano w liczbie przekraczającej 12 milionów egzemplarzy. Niedawno swoją premierą miała powieść „Czas burz”, która otwiera nową wielopokoleniową sagę, opowiadającą o niezłomnej sile kobiet z rodu Dombergów. Każda z bohaterek będzie musiała zmierzyć się z przeciwnościami losu, skomplikowaną miłością oraz własnymi słabościami. 

Kup ebooka na Woblink.com

Znak Emotikon – książki dla młodszych czytelników

Książki Roalda Dahla

Roald Dahl to jeden z najpopularniejszych autorów niebanalnych i ambitnych książek dla dzieci, którymi zaczytują się także dorośli czytelnicy. Prawie każda książka pisarza osiągnęła status bestsellera, a wiele z nich doczekało się często rewelacyjnych ekranizacji. Po książki Dahla sięgali tacy reżyserzy jak Wes Anderson, Tim Burton czy Steven Spielberg. 

fantastyczny pan lis promocja znak
Kup ebooka na Woblink.com

Bohaterowie książek Roalda Dahla to często dzieci wyjątkowe, nierozumiane i doświadczone przez los, skrajnie ubogie, osierocone, bądź takie, których rodzicę są zupełnie wobec nich obojętni. Szczególnie polecamy „Wiedźmy”, „Billy’ego i Miniputki” i „Fantastycznego Pana Lisa”.

Cykl „Magiczne drzewo” Andrzeja Maleszki 

Młodszym czytelnikom proponujemy także cykl „Magiczne drzewo” autorstwa Andrzeja Maleszki. Ta bestsellerowa seria powieści dla dzieci i młodzieży była kilkakrotnie ekranizowana, a prawami do scenariusza interesował się między innymi sam Disney. Serialowa ekranizacja „Magicznego drzewa” została uhonorowana Emmy Award. Powieściowy cykl Maleszki utrzymany jest w konwencji realistyczno-magicznej. W pierwszym tomie noszącym tytuł „Czerwone krzesło” Kuki wyławia z rzeki obdarzone potężną mocą tytułowe czerwone krzesło. Przedmiot ten ma moc spełniania życzeń, tych dobrych, jak i złych. 

magiczne drzewo maleszka znak promocja
Kup ebooka na Woblink.com

„Damy, dziewuchy, dziewczyny”, Anna Dziewitt-Meller 

Seria Anny Dziewitt-Meller to idealna propozycja dla młodszych i starszych czytelników, którzy chcą dowiedzieć się czegoś o wybitnych kobietach oraz ich osiągnięciach. W pierwszej części noszącej tytuł „Historia w spódnicy” autorka przedstawiła postacie mniej lub bardziej znanych Polek i opisuje ich dokonania. W książce zostały opisane między innymi Maria Skłodowska-Curie, Maria Komornicka, Irena Sendlerowa czy Stefania Wilczyńska. Drugi tom – „Podróże w spódnicy” przedstawia bohaterki, których osiągnięcia związane są z odkryciami geograficznymi czy podróżami. 

Damy, dziewuchy, dziewczyny
Kup ebooka na Woblink.com

Promocja na ebooki Wydawnictwa Znak trwa do 26 marca. Życzymy udanych zakupów i satysfakcjonującej lektury! 

promocja ebooki -60% znak cała oferta
Zobacz promocję na Woblink.com